Mężczyzna stojący z bronią.
0 komentarzy

Tagi:

Quake powraca, bo czy inaczej można rozumieć usunięty wpis Bethesdy?

Po ogłoszeniu harmonogramu nadchodzącego Quakecona doszło do małej wpadki. Jeden z opisów panelu wspominał o jakiejś „odświeżonej wersji” Quake. Informacja została szybko usunięta.

Dzisiaj rano pisaliśmy o nadchodzącej konferencji Quakecon, ale także o prawdopodobnej zapowiedzi nowego Quake’a. Teraz pojawiły się kolejne informacje. Oficjalna strona marki, na której można znaleźć harmonogram całej konferencji, przez pomyłkę zamieściła w opisie jednego z panelu tajemnicze: „revitalized edition„. Czy może to wskazywać na remastera którejś z części? Istnieje duża szansa. O całej wpadce poinformowało Xbox Era.

Co ciekawe, jakiś czas po udostępnieniu harmonogramu, z opisu panelu usunięto ten fragment:

Pogadajmy o Quake’u
Quake wrócił, w specjalnej transmisji Johm Linneman z Digital Foundry porozmawia z Jerkiem Gustafssonem z Macihne Games o ikonicznym dziedzictwie tytułu, a także co dla nich obu to znaczy. Dwójka porozmawia również o dodatkowej zawartości, którą wniosło Machine Games do tej odnowionej wersji.

Usunięty opis panelu Quakecona via Xbox Era

Ten niefortunny wpis, może wskazywać na powstający remaster Quake’a. Pamiętajmy, że w katalogu gier Bethesdy znajdziemy zupełnie odświeżone wersje takich serii jak DOOM czy Wolfenstein (za ostatnie produkcje z tego cyklu odpowiada właśnie studio Machine Games)

Na obecną chwilę musimy uzbroić się w cierpliwość, gdyż Quakecon startuje 19 sierpnia i potrwa trzy dni.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się