Abandoned PS5

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Trailer Abandoned to chyba jakiś nieudany żart. 5 GB pobierania dla… Zobaczcie sami i się załamcie

Po kilkudziesięciu godzinach wyczekiwania gracze w końcu mogli zobaczyć na swoich konsolach pierwszy trailer Abandoned. Nie jest to widok, który kogokolwiek mógłby zadowolić.

A wszystko z powodu tego, że wideo, które dziś trafiło na dyski posiadaczy konsoli PS5 mogliśmy zobaczyć już w ostatnich dniach. Ogromne rozczarowanie graczy wylewa się praktycznie z większości znanych ludzkości social mediów. Poniżej możecie zobaczyć nagranie użytkownika Cycu1, które przedstawia powód dzisiejszego zamieszania.

A oto ów komentarze niezwykle niezadowolonych internautów. Jest ich masa, a założę się, że w najbliższym czasie będzie można odnaleźć podobnych setki, jak nie tysiące. Tym razem nie będę nikomu życzył miłej lektury, bo na pewno w tych tweetach pozytywnych słów nie znajdziecie.

Nawet nie wiem, jak mam skomentować to wydarzenie. Wokół produkcji od wielu tygodni jest prowadzone „dochodzenie”. Wielu graczy uważa, że pod Abandoned skrywa się kolejny Silent Hill, a za produkcję mógłby być odpowiedzialny sam Hideo Kojima. Czy dziś dostaliśmy jakąkolwiek wskazówkę odnośnie tych niepotwierdzonych informacji? Na pewno nie, a w mojej głowie wygenerowało się po prostu milion kolejnych pytań. Cóż, liczyłem na wyrzucenie foliowej czapeczki, a tu się zapowiada, że będę musiał przygotować kolejne. Ma ktoś może trochę folii aluminiowej na zbyciu?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się