Call of Duty Vanguard - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

CoD Vanguard wycieka, a Activision reaguje… publikując fragment zwiastuna i memy

Activision postanowiło zareagować na przecieki Call of Duty Vanguard. Wydawca chyba nie zamierza już z nimi nawet walczyć. Co więcej, sam opublikował dość bezpośrednie materiały.

Wczorajszy dzień był bardzo intensywny dla fanów Call of Duty. Wyciekła cała masa materiałów z nowej odsłony serii. Ujawniono grafiki, wersje gry, setting, oficjalny tytuł i wiele innych szczegółów. Activision miało też prawo się tym przejąć, bowiem oficjalne ogłoszenie gry najpewniej nie było już bardzo odległe.

Choć normalną reakcją wydawcy byłaby walka z przeciekami, Acti najwyraźniej niespecjalnie się do tego spieszy. Co więcej, chyba samo postanowiło uchylić rąbka tajemnicy.

Informator Tom Henderson podaje, że powyższy kadr to fragment zwiastuna CoD Vanguard. W natłoku tak ogromnej ilości przecieków, Activision chyba już nie ma ochoty kryć swojej gry.

Dodatkowo na Twitterze Call of Duty pojawiło się parę innych, zabawnych wpisów. Zapowiedź Vanguard jest już chyba bardzo blisko.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się