Ripout - zrzut ekranu z potworem

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Kooperacyjny horror rodem z kosmicznych koszmarów. Poznajcie Ripout

Jeśli lubicie horrory science-fiction, Ripout może się Wam spodobać. Pet Project Games opublikowało zwiastun z licznymi fragmentami rozgrywki.

Jeśli bardzo czekacie na remake Dead Space i jesteście wygłodniali kosmicznych horrorów, mamy Wam do pokazania coś bardzo ciekawego. Studio Pet Project Games niedawno opublikowało teaser swojej gry, która pozwoli nam zmierzyć się w kooperacji z potworami rodem z kultowego The Thing.

Gra rozwija się zgodnie z planem i przyszła też pora na opublikowanie kolejnych materiałów. Deweloperzy podzielili się właśnie nowym zwiastunem, który przybliży Wam pewny rodzaj broni, a także maszkary, z którymi przyjdzie nam zmierzyć się w grze.

Jesteśmy dumni, że możemy opublikować pierwszy oficjalny zwiastun gry Ripout, który daje wgląd w świat, który stworzyliśmy razem jako zespół. Po udanym teaserze, prezentujemy Wam ten oficjalny zwiastun, który kontynuuje to, na czym zatrzymał się teaser, ujawniając więcej unikalnych cech, które zobaczycie w grze. Chcieliśmy ujawnić więcej na temat Pet Gun i wrogów, pokazać nowe potwory i ich zdolność do łączenia się ze sobą.

– powiedział Creative Director gry, Goran Rajsic

Nie poznaliśmy jeszcze daty premiery gry, ale debiut jest planowany na 2022 rok. Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie już dodać tę produkcję do listy życzeń na platformie Steam. Choć do wydania Ripout zostało trochę czasu, wkrótce powinniśmy poznać kolejne konkrety.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się