Joel z The Last of Us, logo PS Plus listopad 2021, konsola PS5

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – tak wygląda Joel z serialu TLoU, pierwsze informacje o PS Plus na listopad i pobazgrane PS5

Poznaliśmy szczegóły dotyczące dodatkowych gier z PS Plus na listopad 2021. Dobrze, że są to gratisy, ponieważ nie każdy będzie się w stanie nimi nacieszyć. Oprócz tego oczywiście standardowe produkcje trafią do wszystkich subskrybentów.

Do sieci trafiło dziś pierwsze zdjęcie serialowego Joela z najnowszej produkcji od HBO. Ciężko nie powiedzieć, że The Last of Us z platformy streamingowej zapowiada się na wierną adaptację serialu.

W jednym z naszych dzisiejszych artykułów możecie zobaczyć „zawał” niejednego gracza-rodzica. Pewne dziecko postanowiło zabawić się w małego artystę, który przyozdobił kredkami konsolę PS5. Te i pozostałe artykuły znajdziecie w składance poniżej:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się