Online na PlayStation bez PS Plus? Jak widać, komuś się udało

Logo PS Plus na tle niebieskiego fraktalu
PS4 PS5

Pewien gracz chciał bez opłat załatwić tymczasowe korzystanie z usługi PS Plus. Skończyło się na tym, że ten, mimo braku aktywnej subskrypcji, po 4 miesiącach dalej może korzystać z jednego z jej benefitów.

Sytuację zrelacjonował na Reddicie użytkownik o nicku Agepagelage, który około 16 tygodni temu w związku z podróżą chciał użyć triala Plusa. Założył do tego osobne konto PSN i wypróbował przez dwa tygodnie usługę PlayStation.

Ku jego zdziwieniu, nie mógł dokończyć transakcji, ponieważ jego oczom ukazał się komunikat o błędzie E-8210604A. Co jeszcze dziwniejsze, po wylogowaniu się z tamtego konta Agepagelage może grać w tytuły online wymagające PS Plusa do rozgrywki z innymi graczami poprzez sieć. Gracz wspomniał, że sprawa dotyczy jego konsoli PS4, aczkolwiek nie wiadomo, jakby to wyglądało np. po zalogowaniu się na inną „czwórkę” lub PS5.

To nie pierwszy raz, gdy piszemy o problemach związanych z PS Plusem. Jeszcze niedawno na łamach naszego serwisu pojawił się tekst opisujący sprawę utracenia blisko 100 gier zbieranych przez dosłownie lata. Wielka szkoda, bo bez dwóch zdań jest to przeogromna kolekcja. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie