Logo PS Plus na tle niebieskiego fraktalu

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Online na PlayStation bez PS Plus? Jak widać, komuś się udało

Pewien gracz chciał bez opłat załatwić tymczasowe korzystanie z usługi PS Plus. Skończyło się na tym, że ten, mimo braku aktywnej subskrypcji, po 4 miesiącach dalej może korzystać z jednego z jej benefitów.

Sytuację zrelacjonował na Reddicie użytkownik o nicku Agepagelage, który około 16 tygodni temu w związku z podróżą chciał użyć triala Plusa. Założył do tego osobne konto PSN i wypróbował przez dwa tygodnie usługę PlayStation.

Ku jego zdziwieniu, nie mógł dokończyć transakcji, ponieważ jego oczom ukazał się komunikat o błędzie E-8210604A. Co jeszcze dziwniejsze, po wylogowaniu się z tamtego konta Agepagelage może grać w tytuły online wymagające PS Plusa do rozgrywki z innymi graczami poprzez sieć. Gracz wspomniał, że sprawa dotyczy jego konsoli PS4, aczkolwiek nie wiadomo, jakby to wyglądało np. po zalogowaniu się na inną „czwórkę” lub PS5.

To nie pierwszy raz, gdy piszemy o problemach związanych z PS Plusem. Jeszcze niedawno na łamach naszego serwisu pojawił się tekst opisujący sprawę utracenia blisko 100 gier zbieranych przez dosłownie lata. Wielka szkoda, bo bez dwóch zdań jest to przeogromna kolekcja. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się