Święto Utraconych powraca do Destiny 2. Twórcy przygotowali nowości dla graczy

destiny 2 event halloween
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Już od dzisiaj możemy zagrać w specjalne, halloweenowe wydarzenie w Destiny 2. „Święto Utraconych” oferuje nam nowe zadania, elementy ekwipunku i nagrody.

Każda „większa” gra online rusza z wydarzeniami halloweenowymi. O stosownym evencie nie zapomniało Bungie – od dziś rusza „Święto Utraconych”.

Halloweenowy event w Destiny 2

Bezpłatne wydarzenie inspirowane Halloween także i w tym roku powraca do Destiny 2. Bungie ogłosiło, że od dziś (czyli 13 października) do 2 listopada możemy liczyć na „upiorne” atrakcje.

Zgodnie z coroczną tradycją, w grze pojawiła się nowa zawartość. Fani mogą liczyć na nowe skórki, w tym roku inspirowane dość zaskakującym motywem – dinozaurów. Na początku bieżącego roku społeczność jednoznacznie dała znać twórcom, że prehistoryczne gady najlepiej pasują do rozgrywającej się w świecie science-fiction produkcji. W sklepie Eververse pojawiło się więc sporo nowych skinów.

Nie martwcie się, Destiny 2 nie żyje przecież samymi skórkami. Twórcy zadbali, abyśmy ponownie mogli wziąć udział w dodatkowej, limitowanej czasowo aktywności, czyli w „nawiedzonych sektorach”. W ich ramach rozegramy trzy scenariusze.

W nawiedzonych sektorach czekają trzy nowe opowieści na nieustraszonych (lub lekkomyślnych) graczy: bezgłowe stwory czyhają w ciemnych zakamarkach Księżyca, na Nessusie jeden ze Strażników ucieka przed pościgiem, a Umysł Weksów i egzo łączą się w coś nowego i absolutnie przerażającego.

Bungie

Oprócz tego przygotowano również nowe nagrody dla graczy. W grze pojawił się nowy egzotyczny karabin pulsacyjny Jurajska zieleń, egzotyczny Wróbel, a także wiele innych rzeczy, w tym m.in. emblemat o nazwie Hałas w nocy. Przypominamy, że obecnie Destiny 2 dostępne jest za darmo.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie