Call of Duty Black Ops Cold War Zombies - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Jest data pokazu trybu zombie do Call of Duty Vanguard. Będzie nietypowo

Call of Duty Vanguard nie obędzie się bez trybu zombie. Activision już szykuje graczy na prezentację bardzo popularnego wariantu rozgrywki.

Pokaz odbędzie się 14 października o godzinie 17:00 czasu polskiego. Wydarzenie będzie więc miało miejsce dokładnie w tym czasie, co zapowiedź trybu Hazard Zone do Battlefield 2042.

Wracając do Call of Duty, nowe zombie mają przynieść ze sobą ciekawy twist. Zobaczymy nie tylko zombiaki, ale też historie Dark Aether oraz demony. Według deweloperów, zombie z Vanguard mają pomóc w rozbudowie uniwersum nieumarłych. Sam tryb ma też posiadać pewien ciekawy twist. Pozostaje czekać na ujawnienie.

Nad trybem zombie nie pracują sami twórcy Vanguard, czyli Sledgehammer Games. Zajmuje się nim głównie studio Treyarch, które daje Sledgehammer więcej czasu na doszlifowanie trybów multiplayer i kampanii. Zombie od Treyarch zawsze cieszą się sporą popularnością, więc chyba nie musimy się martwić o jakość tego trybu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się