Geralt z drugiego sezonu Wiedźmina na nowej grafice. „Stworzony by zabijać”

Henry Cavill przeszedł z Wiedźmina do Rodu Smoka? Aktor komentuje
Filmy i seriale

Za nieco ponad dwa miesiące zadebiutuje drugi sezon serialu Wiedźmin. Netflix postanowił podzielić się kolejnym smaczkiem promujących nadchodzące odcinki. Zobaczcie Geralta w nowej zbroi w pełnej krasie.

Premiera drugiego sezonu serialu Wiedźmin odbędzie się 17 grudnia. Aby przypomnieć o tym fakcie wszelkim fanom tej znanej na całym świecie marki, przygotowano specjalną grafikę, którą możecie znaleźć poniżej. Podpisano ją hasłem „Stworzony by zabijać. Jego przeznaczeniem jest chronić”. Cóż, ciężko się nie zgodzić, szczególnie po zobaczeniu Henry’ego Cavilla we wdzianku czarnego rycerza.

Nie wiem jak Wam, ale mi Geralt w takim opancerzeniu przypada o wiele bardziej do gustu. Jego poprzednia zbroja może niektórym bardziej kojarzyć się z tą znaną z trzeciego Wiedźmina, jednakże ta pełna okrągłych nitów prezentuje się według mnie elegancko oraz zarazem agresywnie. Jestem ciekaw, jakby to wszystko się prezentowało, gdyby twórcy pokusili się o zastąpienie obecnych łączeń np. ćwiekami.

A Wam jak się podoba Rzeźnik z Blaviken w takiej formie? Woleliście poprzedni strój?

Być może ominął Was jeden z ostatnich newsów dotyczących Netflixa i popularności serialu Wiedźmin. Wielu mogłoby myśleć, że to on królował w ostatnim czasie na tej streamingowej platformie, a prawda okazała się zupełnie inna. Dziś jednak dowiedzieliśmy się wszyscy na temat kolejnego dzieła, które przebiło dotychczasowe rekordy.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie