Wiedźmin drugi sezon Netflix - Geralt w nowej zbroi

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Geralt z drugiego sezonu Wiedźmina na nowej grafice. „Stworzony by zabijać”

Za nieco ponad dwa miesiące zadebiutuje drugi sezon serialu Wiedźmin. Netflix postanowił podzielić się kolejnym smaczkiem promujących nadchodzące odcinki. Zobaczcie Geralta w nowej zbroi w pełnej krasie.

Premiera drugiego sezonu serialu Wiedźmin odbędzie się 17 grudnia. Aby przypomnieć o tym fakcie wszelkim fanom tej znanej na całym świecie marki, przygotowano specjalną grafikę, którą możecie znaleźć poniżej. Podpisano ją hasłem „Stworzony by zabijać. Jego przeznaczeniem jest chronić”. Cóż, ciężko się nie zgodzić, szczególnie po zobaczeniu Henry’ego Cavilla we wdzianku czarnego rycerza.

Nie wiem jak Wam, ale mi Geralt w takim opancerzeniu przypada o wiele bardziej do gustu. Jego poprzednia zbroja może niektórym bardziej kojarzyć się z tą znaną z trzeciego Wiedźmina, jednakże ta pełna okrągłych nitów prezentuje się według mnie elegancko oraz zarazem agresywnie. Jestem ciekaw, jakby to wszystko się prezentowało, gdyby twórcy pokusili się o zastąpienie obecnych łączeń np. ćwiekami.

A Wam jak się podoba Rzeźnik z Blaviken w takiej formie? Woleliście poprzedni strój?

Być może ominął Was jeden z ostatnich newsów dotyczących Netflixa i popularności serialu Wiedźmin. Wielu mogłoby myśleć, że to on królował w ostatnim czasie na tej streamingowej platformie, a prawda okazała się zupełnie inna. Dziś jednak dowiedzieliśmy się wszyscy na temat kolejnego dzieła, które przebiło dotychczasowe rekordy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się