Już dziś sprawdzisz za darmo Monster Hunter Rise na PC. Są prezenty za ogranie dema

Monster Hunter Rise - potwór
PC

Już dziś każdy gracz PeCetowy otrzyma szansę na sprawdzenie wersji demonstracyjnej Monster Hunter Rise. Przygotujcie się na jej udostępnienie.

Wersję testową pobierzemy już dziś, najpewniej po południu. Wszystko zależy od tego, kiedy Capcom wrzuci ją do sklepu Steam. Demo zajmie na naszych dyskach około 10 GB miejsca.

Do dyspozycji graczy oddane zostanie 14 typów broni dostępnych w grze. Oto lista zadań, które będą dostępne w ramach wersji demonstracyjnej na PC:

  • Podstawowe zadanie treningowe
  • Trening z ujeżdżaniem Wyvern
  • Walka z Mizutsune
  • Walka z Magnamalo
  • Starcie z Great Izuchi

Wszystkie powyższe zadania możemy powtórzyć tyle razy, ile tylko będziemy chcieli. Twórcy nie wprowadzają również żadnych dodatkowych ograniczeń.

Wersja demo pozwoli na rozgrywkę multiplayer maksymalnie 4 graczy, ale można też grać w pojedynkę. Co więcej, za przetestowanie gry otrzymamy paczkę przedmiotów użytkowych w pełnej wersji produktu.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, gra ukaże się na komputerach już 12 stycznia 2022 roku. Wymagania sprzętowe Monster Hunter Rise oraz więcej szczegółów wersji na PC znajdziecie w tym artykule. Jeśli czekacie na ten tytuł, warto przygotować się do premiery, bowiem nie zostało do niej już dużo czasu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie