PS5 i położony na nim kontroler DualSense

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Ojca zamurowało, jak zobaczył PS5 przerobione przez swoje dziecko

Pewien rodzic mógł się mocno zdziwić, kiedy zobaczył, co jego pociecha zrobiła z PS5. Konsola Sony chyba nieźle radzi sobie jako kartka papieru.

Dwuletnie dziecko autora wpisu na Reddicie postanowiło poćwiczyć swoje zdolności manualne na obudowie PlayStation 5. Wyszedł z tego dość… abstrakcyjny obrazek.

Co ciekawe, rodzic nie zamierza pozbywać się rysunku. Według niego, to ciekawa pamiątka, która będzie też w przyszłości nośnikiem zabawnej historii. Przy okazji przerobiona konsola nie wzbudziła w nim żadnej złości.

Tak, byłem zszokowany przez jakieś 2 sekundy, a potem nie pozostało mi nic, tylko się śmiać (…). Nie zamierzam tego („rysunku” – red. ) zetrzeć, bo niczemu nie szkodzi, a będzie stanowiło świetną historię i będę mógł jej to pewnego dnia pokazać.

– napisał autor posta w komentarzu

Co ciekawe, to nie pierwszy taki przypadek z udziałem PS5. Podobne fotki pojawiały się w sieci już przy okazji premiery konsoli. Najwyraźniej dzieciakom bardzo spodobała się obudowa sprzętu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się