bf2042 skok ze spadochronem
0 komentarzy

Nowe szczegóły na temat BF2042 Hazard Zone. Insider zdradza zaskakująco małą liczbę graczy

Oficjalna prezentacja Hazard Zone z BF2042 zaplanowana została na jutro. Tymczasem insiderzy już teraz zdradzają pierwsze szczegóły na temat zagadkowego trybu.

BF2042 ma docelowo mieć do zaoferowania tyle, że brak trybu single-player staje się mało istotną wadą. Tryb Portal, klasyczne zmagania multiplayer i… Hazard Zone. No właśnie, ale czymże jest ten Hazard Zone?

BF2042 Hazard Zone dla 32 i 24 graczy?

DICE oficjalnie poinformowało, że pierwsze szczegóły na temat zagadkowego trybu poznamy już jutro, czyli 14 października. Oficjalny stream zaplanowany został na godzinę 17:00. Do tego czasu możemy posiłkować się przypuszczeniami i… insiderami, rzecz jasna.

Tom Henderson to osoba dość dobrze obeznana w branży gier wideo, a już szczególnie, gdy chodzi o CoD-y i BF-y. Zdradził za pośrednitwem Twittera nowe informacje na temat Hazard Zone. Wedle jego tweeta w HZ zmierzą się maksymalnie 24 osoby w wersji gry na PS4 i XONE oraz 32 osoby na PS5, XSX|S i PC. Jakoś… mało, nie?

Z jednej strony tak, z drugiej – nie do końca. Wielu fanów gry błędnie zakłada, że HZ będzie „kolejnym battle royale”, choć DICE wkłada wiele wysiłku, aby naprostować tę kwestię. Liczby przedstawione przez Hendersona wskazują, że w grze w wersji na stare konsole weźmie udział 6 drużyn po 4 osoby, a na nowe i PC – 8 drużyn po 4 osoby.

Nie znamy szczegółów trybu, oprócz tego, że ten ma być wzorowany niejako na Hunt: Showdown czy Escape From Tarkov i stawia bardziej na survival. Drużyny wrzucone zostaną na rozległą mapę i będą musiały dotrzeć do helikoptera ewakuacyjnego, zbierając po drodze niezbędne wyposażenie. Ten enigmatyczny opis również pochodzi od nieoficjalnych źródeł. Na konkretne szczegóły musimy poczekać do jutra.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się