FIFA ponownie ugości Waszych ulubionych piłkarzy. EA potwierdza świetne wieści

FIFA 22 - Kylian Mbappé cieszy się ze strzelenia gola
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Electronic Arts odnowiło jeden z najważniejszych kontraktów dotyczących dostępu do piłkarzy i lig w serii gier FIFA. Firma podtrzymuje w takim przypadku słowa, które niedawno trafiły do sieci.

O temacie umów dotyczących serii FIFA w ostatnim czasie jest dość głośno. Najważniejszym z tematów jest sprawa ewentualnej zmiany nazwy tego piłkarskiego cyklu. W jednym z poprzednich ogłoszeń w związku z możliwym przechrzczeniem serii zapewniano o tym, że sprawa nie dotyczy praw do oficjalnych partnerstw i licencji ze świata piłki nożnej. Wygląda na to, że EA dotrzymuje słowa i wszczęło kroki w tym kierunku:

Nasi gracze regularnie przypominają nam, że jednym z najważniejszych aspektów doświadczenia EA Sports jest głęboka immersja stworzona poprzez autentyczne wykorzystanie największych światowych lig, drużyn i talentów.

To jest sposób, w jaki kontynuujemy unikalne zacieranie granic między cyfrowym i fizycznym światem piłki nożnej. FIFPRO będzie nadal ważnym partnerem w budowaniu nowej generacji piłkarskich doświadczeń EA Sports dla graczy na całym świecie.

– informuje David Jackson z EA w ogłoszeniu odnowienia umowy dotyczącej FIFPRO

W związku z powyższym fani serii FIFA powinni spać spokojnie, ponieważ ich ulubione gry w najbliższych latach nie utracą dostępu do swoich gwiazd ze świata Footballu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie