Krzyk 5 - Ghostface trzyma zakrwawiony nóż

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Trailer Krzyku 5 sugeruje, że „głównym bohaterem” będzie zakrwawiony nóż

Fani horrorów z kultowym Ghostfacem nie powinni mieć na co narzekać w 2022 roku. Do sieci trafił nowy zwiastun filmu Krzyk 5, który nie pozostawia ani sekundy na chwile wytchnienia.

Początek serii Krzyk miał miejsce w 1996 roku. Od tej pory postać zakapturzonego mordercy w strasznej masce wpisała się na dobre do kart popkultury. Spójrzcie okiem na nowy trailer piątej części tego cyklu, aczkolwiek ostrzegam, że może zrobić na Was piekielnie dobre wrażenie. Tak przynajmniej było w moim w przypadku, a wielkim fanem tego cyklu nigdy nie byłem.

Szczególnie zaimponowała mi pierwsza zaprezentowana scena, kiedy to bohaterka „walczy” z systemem e-zamków w swoim domu. Choć ta sekwencja trwa zaledwie kilka sekund, wywołała u mnie gęsią skórkę. Dalsza część już nieco rozładowuje napięcie, choć ilość kadrów z zakrwawionym nożem lekko mnie zaniepokoiła. Można na podstawie tego wnioskować, że Ghostface w tej części poleci na rekord swoich ofiar.

Premiera filmu Scream 5 odbędzie się w 2022 roku. Bardziej precyzyjna data na ten moment nie jest znana. Jeśli jednak chcielibyście poobcować z tą postacią w najbliższym czasie, to macie taką możliwość dzięki Call of Duty: Warzone i Black Ops Cold War. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się