Trailer Krzyku 5 sugeruje, że „głównym bohaterem” będzie zakrwawiony nóż

Krzyk 5 - Ghostface trzyma zakrwawiony nóż
Filmy i seriale

Fani horrorów z kultowym Ghostfacem nie powinni mieć na co narzekać w 2022 roku. Do sieci trafił nowy zwiastun filmu Krzyk 5, który nie pozostawia ani sekundy na chwile wytchnienia.

Początek serii Krzyk miał miejsce w 1996 roku. Od tej pory postać zakapturzonego mordercy w strasznej masce wpisała się na dobre do kart popkultury. Spójrzcie okiem na nowy trailer piątej części tego cyklu, aczkolwiek ostrzegam, że może zrobić na Was piekielnie dobre wrażenie. Tak przynajmniej było w moim w przypadku, a wielkim fanem tego cyklu nigdy nie byłem.

Szczególnie zaimponowała mi pierwsza zaprezentowana scena, kiedy to bohaterka „walczy” z systemem e-zamków w swoim domu. Choć ta sekwencja trwa zaledwie kilka sekund, wywołała u mnie gęsią skórkę. Dalsza część już nieco rozładowuje napięcie, choć ilość kadrów z zakrwawionym nożem lekko mnie zaniepokoiła. Można na podstawie tego wnioskować, że Ghostface w tej części poleci na rekord swoich ofiar.

Premiera filmu Scream 5 odbędzie się w 2022 roku. Bardziej precyzyjna data na ten moment nie jest znana. Jeśli jednak chcielibyście poobcować z tą postacią w najbliższym czasie, to macie taką możliwość dzięki Call of Duty: Warzone i Black Ops Cold War. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie