Kratos z God of War, wyścig z perspektywy kierowcy z Gran Turismo 7, żołnierz mierzy z rewoleru z Call of Duty: Vanguard

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – nowy poziom realizmu w GT7, setki tysięcy banów w CoD: Vanguard i dalej się kłócą o GoW Ragnarok

Gracze nie przestają się kłócić o nowego God of War Ragnarok. Według części z nich jedna z zaprezentowanych bohaterek nie powinna mieć ciemnego koloru skóry. Doszło do tego, że sprawę musiał aż skomentować jeden z twórców gry.

Choć Call of Duty: Vanguard nie miało jeszcze premiery, już można mówić, że zbanowano w nim setki tysięcy graczy. Wszystko za sprawką tego, że Activision zdecydowało się przenieść ban-listę z CoD: Warzone i do tej produkcji.

W Gran Turismo 7 możemy się wszyscy spodziewać nowego poziomu realizmu. Deweloperzy stworzyli specjalny system pogodowy, dzięki któremu nawet parowanie nawierzchni będzie miało znaczenie. To tylko kilka dzisiejszych, najciekawszych newsów ze świata gamingu. Sprawdźcie, czy któregoś przypadkiem nie przegapiliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się