DoGRYwka – nowy poziom realizmu w GT7, setki tysięcy banów w CoD: Vanguard i dalej się kłócą o GoW Ragnarok

Kratos z God of War, wyścig z perspektywy kierowcy z Gran Turismo 7, żołnierz mierzy z rewoleru z Call of Duty: Vanguard
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Gracze nie przestają się kłócić o nowego God of War Ragnarok. Według części z nich jedna z zaprezentowanych bohaterek nie powinna mieć ciemnego koloru skóry. Doszło do tego, że sprawę musiał aż skomentować jeden z twórców gry.

Choć Call of Duty: Vanguard nie miało jeszcze premiery, już można mówić, że zbanowano w nim setki tysięcy graczy. Wszystko za sprawką tego, że Activision zdecydowało się przenieść ban-listę z CoD: Warzone i do tej produkcji.

W Gran Turismo 7 możemy się wszyscy spodziewać nowego poziomu realizmu. Deweloperzy stworzyli specjalny system pogodowy, dzięki któremu nawet parowanie nawierzchni będzie miało znaczenie. To tylko kilka dzisiejszych, najciekawszych newsów ze świata gamingu. Sprawdźcie, czy któregoś przypadkiem nie przegapiliście.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie