Komputer dla gracza - Nvidia - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

Składał ten komputer przez 850 godzin. Po prostu istne dzieło sztuki

Komputer dla gracza niekoniecznie musi być po prostu nudną, stojącą w pokoju maszyną. Omawiany w tekście sprzęt to tylko potwierdza. Zobaczcie przepiękną maszynę autorstwa mistrza swego fachu.

Ten niesamowity projekt nosi nazwę „Następca Qin” i odpowiada za niego nie kto inny jak sam Ali Abbas znany pod pseudonimem The Cre8or. Mężczyzna od lat zajmuje się tworzeniem niestandardowych casemodów. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia jego pracy, którą wygrał kolejny raz niemiecki konkurs The DCMM w kategorii Casemod i Casecon.

Komputer dla gracza - Nvidia - casemod wyglądający jak chiński pałac PG
Komputer dla gracza - Nvidia - chłodzenie cieczą - PG
Komputer dla gracza - Nvidia - staruszek z kataną na płycie głównej - PG
Komputer dla gracza - Nvidia - porty - PG
Komputer dla gracza - Nvidia - wykończenie - PG

Ali Abbas schował wewnątrz RTX-a 3070 w wersji Founders Edition. Warto wspomnieć, że do stworzenia tego builda wykorzystano blisko 6 000 elementów i poświęcono na niego aż 850 godzin. Moim zdaniem zdecydowanie się to opłacało, ponieważ efekt końcowy powala na kolana.

Przywiązanie do detali robi ogromne wrażenie. Całość przypomina przepiękny, chiński pałac. Gdzie oko się nie posunie, tam widać kolejne szczegóły. Co ciekawe, przy pierwszym spojrzeniu nie widać kompletnie, że to komputer dla gracza. Wystarczy się jednak przypatrzeć, aby odnaleźć wewnątrz schowane podzespoły.

Niedawno na Planecie Gracza pojawił się inny tekst na temat ciekawego customa. Co prawda nie dotyczył on komputera, a specjalnej obudowy konsoli PS5. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się