Battlefield 2042 - Portal Mode - roboty Szarik i samolot uciekają przed wybuchem
0 komentarzy

Niektórzy sprawdzą BF2042 przed premierą. Znamy datę startu wczesnego dostępu

Poznaliśmy datę wcześniejszego dostępu dla wybranych graczy do Battlefield 2042. Early access startuje w połowie listopada.

Główny Comunnity Manager z Electronic Arts poinformował o dacie wystartowania wcześniejszego dostępu Battlefield 2042. Early access wystartuje 12 listopada bieżącego roku, czyli tydzień przed oficjalną premierą. Wcześniejszą zabawę mogą rozpocząć tylko gracze, którzy zamówili w przedsprzedaży edycję gry Gold lub Ultimate. Przypomnijmy, że BF 2042 zadebiutuje na rynku 19 listopada bieżącego roku na PC, PS4, PS5, XONE, a także Xbox Series S|X.

Dziękuje wszystkim, którzy w ciągu ostatnich 12 godzin przesłali swoje słowa wsparcia – cały zespół to docenia. Będę pomagał w odpowiadaniu na pytania w miarę zbliżania się 19 listopada. Wyjaśniam poniżej:
wczesny dostęp – 12 listopad

Part Welsh Główny Comunnity Mangaer EA na swoim koncie na Twitterze

Niestety wciąż nie mamy oficjalnych wiadomości na temat daty otwartej bety. Więcej informacji dostaniemy jeszcze w tym roku, być może w przyszłym tygodniu. Przesunięcie debiutu gry spowodowało wiele zamieszania. Wielu uważało, że tytuł ukaże się dopiero w przyszłym roku. Finalnie twórcy przenieśli premierę tylko (albo aż) o miesiąc. Niemniej większość graczy powinna docenić fakt, że deweloperzy wolą doszlifować swój produkt, zanim udostępnią go graczom. Czekanie często popłaca.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się