Promocje dnia – tanie doładowanie do PS Store, przegląd ofert PlayStation 5 i telewizor Sony do konsol

Już jutro. Już za kilka godzin. Oficjalny weekend. Zanim to, zerknijcie na dzisiejsze promocje: tańsze doładowanie do PS Store, TV Sony do konsol, a także przegląd ofert PlayStation 5.

Nasz dział Promocje proponuje kolejne super okazje. Wszystkie znajdziecie poniżej, a my zwracamy szczególną uwagę na trzy z nich.

Doładowanie PS Store w niższej cenie

Często się pojawia się u nas promocja na doładowanie do PS Store, ale to chyba dobrze? Lepiej zaoszczędzić kilka „groszy”. Więcej informacji o tańszym doładowaniu znajdziecie w linku poniżej.

Przegląd ofert z PlayStation 5

Jeśli szukacie dostępnego PS5, to koniecznie zerknijcie poniżej. Przygotowaliśmy przegląd ofert na konsolę Sony. Pamiętajcie, że z każdą chwilą zwłoki, wyprzedają się kolejne sztuki. Dlatego, jeśli chcecie kupić sprzęt dla siebie, to radzę się pospieszyć.

Promocyjna cena telewizora Sony

Telewizor Sony, który zdecydowanie nada się do grania na konsolach. Ogromne TV, bo 75 cali, wyświetli obraz w rozdzielczości 4K. Wyposażony jest również w złącza HDMI 2.1 oraz częstotliwość odświeżana 120 Hz. Promocja trwa tylko do końca dzisiejsza dnia lub wyczerpania zapasów.

Wszystkie promocje – akcesoria gamingowe, gry, PS5, laptopy i więcej:

Dajcie znać, co kupiliście!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się