Oglądajcie z nami pokaz THQ Nordic z okazji 10-lecia wydawcy. Co dziś zobaczymy?

THQ Nordic - Elex II - bohater rzuca się na przeciwnika z mieczem podczas bitwy
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

10-lecie obchodzi się tylko raz, a jak się już obchodzi to hucznie! Z okazji 10-tych urodzin THQ Nordic niebawem rozpocznie się impreza, podczas której nie powinno zabraknąć wielu emocji.

Już dziś o 21:00 odbędzie się THQ Digital Showcase, podczas którego możemy spodziewać się pokazania nowości, nad którymi pracują ostatnio studia wydawcy. Nie zdziwię się jednak, jeśli transmisja skupi się także na temat krótkiego streszczenia kamieni milowych w historii tego giganta. Livestream będzie można obejrzeć przy pomocy poniższego okna. Jeśli nie chcecie zapomnieć, zachęcam nastawić przypomnienie przy pomocy dzwonka, który pojawi się po kliknięciu właśnie w okno do serwisu YouTube.

Osobiście liczę na miłe zaskoczenia. Wysoce prawdopodobnym jest, że wieczorem zostaną zaprezentowane nowe materiały z Elex II. Nie zdziwiłbym się, jeśli usłyszymy też coś nowego na temat nowego Gothica. Ewentualnie może coś od rodzimego Flying Wild Hog, które swego czasu zostało zakupione przez THQ? Nie pogardziłbym i taką wieścią. Zobaczcie krótką zapowiedź dzisiejszego pokazu, która niedawno trafiła do sieci.

A Wy jakie macie oczekiwania wobec zbliżającej się coraz bardziej transmisji? Sam liczę, że dziś miło się zaskoczę i niezapowiedziane produkcje, które wpiszę sobie na moją listę wyczekiwanych tytułów. Cóż, czasu pozostało coraz mniej, a ja tym bardziej nie mogę się doczekać livestreamu.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie