Xbox series X

Nietuzinkowa obudowa XSX. Zobaczcie dzieło aborygeńskiej artystki

Aborygeńska artystka stworzyła nieszablonowy motyw dla konsoli Xbox Series X. Ten jest do wygrania w australijskim konkursie dla szkół.

W ramach konkursu Indigital Minecraft Education Challenge aborygeńska artystka Maggie-Jean Douglas stworzyła projekt motywu dla konsoli Xbox Series X. Nieszablonowe ubarwione urządzenia są nagrodą dla dwóch szkół, które zwyciężą w konkursie. Te otrzymają sprzęt wraz z czteroma kontrolerami. Kobieta jest 21- letnią artystką, która należy do plemienia Gubbi Gubbi w Australii. Co więcej, w lipcu została wybrana jako zwycięzca konkursu na plakat 2021 National NAIDOC Week.

Oczywiście takiej konsoli nie możemy kupić, ani też wygrać. Mam nadzieje, że wkrótce Zieloni zdecydowaliby się na podobną wersję XSX, by trafiła do sprzedaży. Mimo to ten projekt prezentuje się obłędnie. Kontroler idealnie pasuje do konsoli, a razem urządzenia świetnie prezentowałyby się na półce w jasnym i kolorowym pomieszczeniu.

To nie jedyne wyjątkowe edycje konsol. Niedawno pisaliśmy o odjazadowym urządzeniu wzorowanym na Far Cry 6. Ta powstała dzięki współpracy Ubisoft Microsoft. Wcześniej wspominaliśmy również o konsoli z motywem przewodnim Psychonauts 2.

Niestety obie limitowane edycje nie trafią do sprzedaży. Wygra je jeden szczęśliwiec w ramach programu Microsoft Rewards, który nie jest dostępny w Polsce. Niemniej urządzenia w 'nieklasycznych skórkach’ wyglądają naprawdę świetnie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się