DoGRYwka – Xbox zrzuca buggy z ponad 1 km, CP2077 w Muzeum Porażki i Batmana z brodą nie będzie

cyber-aniołek z irokezem celuje z karabinu snajperskiego w Cyberpunk 2077, buggy leci na spadochronie - akcja marketingowa z okazji premiery Forza Horizon 5, concept art Batmana z brodą z anulowanej gry
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Xbox Australia postanowiło w nietypowy sposób uczcić premierę Forza Horizon 5. Helikopter wraz z podwieszonym buggy wzniósł się na wysokość ponad kilometra, a następnie zrzucił w dół samochód. Za nim poszybował utalentowany spadochroniarz, który po wylądowaniu przejechał się po polanie.

Cyberpunk 2077 trafił do muzeum, a konkretnie do Muzeum Porażki w Stanach Zjednoczonych. Na miejscu CD Projekt RED nie byłbym zadowolony z takiego „zaszczytu”. Produkcja znalazła się zaraz No Man’s Sky, które też nie zaliczyło bardzo dobrej premiery.

W sieci pojawiły się koncepty z anulowanej gry z Batmanem w roli głównej. O dziwo, przedstawiają Człowieka-Nietoperza z brodą. Bruce w takiej wersji (jeśli to w ogóle Bruce) wygląda, jakby Geralt z Rivii wpakował się w kostium jednego z najpopularniejszych superherosów. Te i pozostałe newsy znajdziecie w składance poniżej.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie