cyber-aniołek z irokezem celuje z karabinu snajperskiego w Cyberpunk 2077, buggy leci na spadochronie - akcja marketingowa z okazji premiery Forza Horizon 5, concept art Batmana z brodą z anulowanej gry

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – Xbox zrzuca buggy z ponad 1 km, CP2077 w Muzeum Porażki i Batmana z brodą nie będzie

Xbox Australia postanowiło w nietypowy sposób uczcić premierę Forza Horizon 5. Helikopter wraz z podwieszonym buggy wzniósł się na wysokość ponad kilometra, a następnie zrzucił w dół samochód. Za nim poszybował utalentowany spadochroniarz, który po wylądowaniu przejechał się po polanie.

Cyberpunk 2077 trafił do muzeum, a konkretnie do Muzeum Porażki w Stanach Zjednoczonych. Na miejscu CD Projekt RED nie byłbym zadowolony z takiego „zaszczytu”. Produkcja znalazła się zaraz No Man’s Sky, które też nie zaliczyło bardzo dobrej premiery.

W sieci pojawiły się koncepty z anulowanej gry z Batmanem w roli głównej. O dziwo, przedstawiają Człowieka-Nietoperza z brodą. Bruce w takiej wersji (jeśli to w ogóle Bruce) wygląda, jakby Geralt z Rivii wpakował się w kostium jednego z najpopularniejszych superherosów. Te i pozostałe newsy znajdziecie w składance poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%