Batman Beyond szkic-min
0 komentarzy

Batman z brodą? Bohater anulowanej gry wygląda trochę jak Geralt

Batman z brodą? Jego syn jako nowy mroczny rycerz? To wszystko miało znaleźć się w anulowanej grze Batman Beyond. Dostaliśmy szkice koncepcyjne przygotowane z myślą o produkcji.

Batman Beyond mogło okazać się dla gier wideo o Batmanie tym, czym Powrót Mrocznego Rycerza był dla komiksów.

Batman w anulowanej grze

Być może byliśmy o krok od zapowiedzi nowej gry z uniwersum Arkham. Już wcześniej słyszeliśmy plotki, jakoby Warner Bros. Montreal pracowało nad kolejną pozycją z uwielbianej serii o mrocznym rycerzu. Niestety (a może i stety?) skupiono się na Gotham Knights, a intrygujący Batman Beyond został anulowany.

Rocksteady, czyli twórcy całej serii Arkham już nie zajmują się tą marką. Zamiast tego pracują w pocie czoła nad ciekawym Suicide Squad: Kill the Justice League. Warner Bros. Montreal dłubie za to przy Gotham Knights. Co z samym Batmanem? Od niego najpewniej musimy trochę odpocząć. A wcale nie musiało tak być.

Na Twitterowym koncie Batman Arkham Videos pojawiły się szkice koncepcyjne autorstwa Gorana Bukvica. Jeden z artystów WB zajmował się nieogłoszoną grą o Batmanie. Jak widać na załączonych obrazkach – bohater zyskałby brodę i najpewniej byłby już nieco za stary na nocne eskapady po mieście. Dlatego też jego miejsce miałby zająć jego syn, Damian, który byłby głównym bohaterem produkcji. Zaledwie parę obrazków od razu budzi skojarzenia z klasycznymi komiksami o „starszych wersjach” wielkich bohaterów jak choćby Powrót Mrocznego Rycerza czy Old Man Logan.

Źródło: ArtStation/ Goran Bukvic

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%