Marvel's Wolverine - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

W Marvel’s Wolverine poleje się krew i odlecą kończyny. Logan raczej bez ugrzecznień

Marvel’s Wolverine ma być grą dla dojrzalszego odbiorcy, ale do teraz nie znaliśmy szczegółów dotyczących walki i skali brutalności. Jeśli lubicie krwawą jatkę, raczej nie będziecie narzekać.

Jeden z deweloperów pracujących dla Insomniac Games udostępnił ofertę pracy w studiu. Jednocześnie zasugerował on, że gra nie będzie stronić od brutalności – Logan będzie odcinał kończyny i rozcinał wrogów.

Szukamy Gameplay Engineera do Insomiac Games
aby skupić się na naszym bohaterze, Wolverinie. Jeśli lubisz tworzyć cięcia, wyżłobienia, odcięcia, rozcięcia, dźgnięcia i wszystko inne, co wiąże się z poruszaniem się i graniem jako Logan (jest tego o wiele więcej!) aplikuj poniżej!

– napisał Principal Designer Insomniac Games, Drew Murray, na Twitterze

Czy będzie to więc tytuł aż tak brutalny, jak chociażby X-Men Origins: Wolverine? Możliwe, choć póki co jest o wiele za wcześnie, aby na ten temat spekulować. Niemniej fakt, że Marvel’s Wolverine od Insomniac nie będzie stronił od krwi nie jest większym zaskoczeniem. Logan to jednak nie Spider-Man, który pod żadnym pozorem nie zabija swoich wrogów.

Gra nie ma wyznaczonej daty ani nawet przewidywanego roku premiery. Wiemy natomiast, że ukaże się jedynie na PlayStation 5.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 67 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor2%
Terrible52%