W Marvel’s Wolverine poleje się krew i odlecą kończyny. Logan raczej bez ugrzecznień

Marvel's Wolverine ma wyjść w 2023 roku - twierdzi Microsoft
PS5

Marvel’s Wolverine ma być grą dla dojrzalszego odbiorcy, ale do teraz nie znaliśmy szczegółów dotyczących walki i skali brutalności. Jeśli lubicie krwawą jatkę, raczej nie będziecie narzekać.

Jeden z deweloperów pracujących dla Insomniac Games udostępnił ofertę pracy w studiu. Jednocześnie zasugerował on, że gra nie będzie stronić od brutalności – Logan będzie odcinał kończyny i rozcinał wrogów.

Szukamy Gameplay Engineera do Insomiac Games
aby skupić się na naszym bohaterze, Wolverinie. Jeśli lubisz tworzyć cięcia, wyżłobienia, odcięcia, rozcięcia, dźgnięcia i wszystko inne, co wiąże się z poruszaniem się i graniem jako Logan (jest tego o wiele więcej!) aplikuj poniżej!

– napisał Principal Designer Insomniac Games, Drew Murray, na Twitterze

Czy będzie to więc tytuł aż tak brutalny, jak chociażby X-Men Origins: Wolverine? Możliwe, choć póki co jest o wiele za wcześnie, aby na ten temat spekulować. Niemniej fakt, że Marvel’s Wolverine od Insomniac nie będzie stronił od krwi nie jest większym zaskoczeniem. Logan to jednak nie Spider-Man, który pod żadnym pozorem nie zabija swoich wrogów.

Gra nie ma wyznaczonej daty ani nawet przewidywanego roku premiery. Wiemy natomiast, że ukaże się jedynie na PlayStation 5.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie