Star Wars Jedi: Fallen Order - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Star Wars Jedi: Fallen Order 2 znów daje o sobie znać. Deweloper chwali się pracą nad grą

Jakiś czas temu Electronic Arts potwierdziło, że możemy powoli szykować się na Star Wars Jedi: Fallen Order 2. Marka z całą pewnością powróci i właśnie w sieci pojawił się kolejny dowód.

Deweloper współpracujący chociażby przy serii Halo i grach LucasArts potwierdził, że dołącza do zespołu Respawn Entertainment, a konkretnie do części studia zajmującej się nową odsłoną Star Wars Jedi. Patrick Wren zajmie stanowisko Senior Encounter Designera.

Mam przyjemność ogłosić, że dziś jest mój pierwszy dzień w zespole (serii – red. ) Jedi jako Senior Encounter Designer w Respawn. Jestem bardzo podekscytowany powrotem do Star Wars i pracą z tym niesamowitym zespołem.

– napisał Patrick Wren na Twitterze

Na ten moment o kontynuacji marki EA wiadomo niewiele. Pewne jest jedynie to, że powstaje i być może jest już nawet w dość zaawansowanym stadium rozwoju.

Niewykluczone, że zapowiedzi doczekamy się jeszcze w przyszłym roku, choć nie jest to nic, czego możemy być pewni. Niemniej tak sugerowało samo Electronic Arts. Póki co jednak trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać na oficjalne ogłoszenia twórców. Fallen Order było ogromnym hitem i fakt powstawania kontynuacji raczej nikogo specjalnie nie dziwi.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 63 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible49%