Star Wars Jedi: Fallen Order 2 znów daje o sobie znać. Deweloper chwali się pracą nad grą

Star Wars Jedi: Fallen Order - grafika
PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Jakiś czas temu Electronic Arts potwierdziło, że możemy powoli szykować się na Star Wars Jedi: Fallen Order 2. Marka z całą pewnością powróci i właśnie w sieci pojawił się kolejny dowód.

Deweloper współpracujący chociażby przy serii Halo i grach LucasArts potwierdził, że dołącza do zespołu Respawn Entertainment, a konkretnie do części studia zajmującej się nową odsłoną Star Wars Jedi. Patrick Wren zajmie stanowisko Senior Encounter Designera.

Mam przyjemność ogłosić, że dziś jest mój pierwszy dzień w zespole (serii – red. ) Jedi jako Senior Encounter Designer w Respawn. Jestem bardzo podekscytowany powrotem do Star Wars i pracą z tym niesamowitym zespołem.

– napisał Patrick Wren na Twitterze

Na ten moment o kontynuacji marki EA wiadomo niewiele. Pewne jest jedynie to, że powstaje i być może jest już nawet w dość zaawansowanym stadium rozwoju.

Niewykluczone, że zapowiedzi doczekamy się jeszcze w przyszłym roku, choć nie jest to nic, czego możemy być pewni. Niemniej tak sugerowało samo Electronic Arts. Póki co jednak trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać na oficjalne ogłoszenia twórców. Fallen Order było ogromnym hitem i fakt powstawania kontynuacji raczej nikogo specjalnie nie dziwi.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie