Lies of P
0 komentarzy

Lies of P na pierwszej rozgrywce. Bloodborne w świecie Pinokia wygląda obłędnie

Lies of P dostało właśnie pierwszy oficjalny pokaz rozgrywki. Gotycki RPG bardzo mocno inspirowany Bloodborne zabierze nas do świata Pinokia, w którym będziemy musieli znaleźć Geppetta.

Pinokio szuka Geppetta zabijając po drodze opętane lalki i próbując nie kłamać… No, jakkolwiek by to nie brzmiało – intryguje.

Lies of P, czyli Bloodborne, w którym kłamiesz

O najnowszej, w zasadzie pierwszej grze studia Round8 Studio pisaliśmy już wcześniej. Wtedy jednak dostaliśmy wyłącznie niewiele mówiący zwiastun. Teraz w internecie opublikowano pierwszy materiał z fragmentami z rozgrywki.

Lies of P wygląda obłędnie przede wszystkim z dwóch powodów – przypomina Bloodborne i inspirowany jest historią… Pinokia. Tak, dokładnie. W grze przeniesiemy się do wiktoriańskiego miasta Krat, w którym gdzieś „zgubił się” nam Geppetto. Gracze za to przejmą kontrolę nad mechaniczną lalką Pinokio, który musi znaleźć swojego stwórcę.

Co ciekawe, po drodze będziemy mieli wiele okazji do kłamstw. Te niekoniecznie wydłużą nam nos, ale stopniowo będą przemieniać nas w człowieka. Im bardziej będziemy mówić nieprawdę – tym mniej mocy mechanicznej lalki nam pozostanie. Carlo Collodi byłby dumny.

Na najnowszym materiale zaprezentowano fragmenty z rozgrywki, które jak żywo przypominają Bloodborne – od klimatu po agresywny, szybki styl walki i projekt samego miasta. Pojawią się jednak ciekawsze ulepszenia, jak choćby gadżety pokroju linki z hakiem, którą możemy przyciągać do siebie wrogów. Całość to soulslike, więc spodziewajmy się wyśrubowanego poziomu trudności. Premiera? Tego jeszcze nie wiemy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 67 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor2%
Terrible52%