Assassin's Creed Valhalla - atak na wioskę

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Aktualizacja Assassin’s Creed Valhalla dodaje wydarzenie z Dzikim Gonem i nową aktywność

Zgodnie z zapowiedziami Ubisoftu, do Assassin’s Creed Valhalla trafiła aktualizacja 1.4.0 Wydawca dodał trochę nowej zawartości i poprawił liczne błędy obecne w grze.

Najważniejszą nowością jest wprowadzenie świeżej aktywności. Są to wyciekłe jakiś czas temu Tombs of the Fallen, czyli grobowce zawierające zagadki i nagrody, które czekają na śmiałków. Odblokujecie je w momencie założenia Ravensthorpe.

Wprowadzono także wsparcie dla festiwalu Oskoreia. Potrwa on od 11 listopada do 2 grudnia i zaoferuje szereg aktywności pobocznych oraz zadań. Dodatkowo na graczy czekają mroczne nagrody.

Na dokładkę pozostawiono trzy świeże umiejętności: Perfect Parry, Master Counter Roll i Improved Bow Stun Finisher. Odblokujecie je – standardowo -w drzewku rozwoju Eivor.

Co więcej, zajęto się poprawkami błędów i niedoróbek, które były obecne w grze. Znaleziono też czas na na mniejsze udoskonalenia gry. Pełną listę zmian w języku angielskim znajdziecie w tym miejscu.

Oto rozmiary aktualizacji 1.4.0 na każdej z platform:

  • PC: 20.31 GB
  • PlayStation 5: 6.75 GB
  • PlayStation 4: 4.55 GB
  • Xbox Series X oraz S: 25 GB
  • Xbox One: 20 GB

Patch 1.4.0 powinien być dostępny do pobrania już dziś, 9 listopada, od godziny 13:00 czasu polskiego.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%