Far Cry 6 - Antón Castillo i Vaas z Far Cry 3

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Far Cry 6 przywita się z Vaasem szybciej, niż mogliśmy zakładać

Mam nadzieję, że pamiętacie o nadchodzących dodatkach do Far Cry 6. W jednym z nich pokierujecie Vaasem, czyli antagonistą znanym z trzeciej odsłony cyklu.

Vaasa zna każdy fan serii Far Cry i jest on ulubieńcem większości z nich. Zresztą niejeden raz sami to zaznaczaliście w komentarzach pod naszymi artykułami, dlatego tym bardziej powinna ucieszyć Was wieść na temat tego, że już jutro dowiemy się więcej na temat DLC Vaas Instanity.

Informacje na ten temat ogłosił sam Michael Mando, czyli odtwórca roli wspomnianego czarnego charakteru. Ogłoszenie odbędzie się w czwartek (10 listopada) o godzinie 17:30 czasu polskiego.

Wracam 10 listopada o 17:30. Nie mogę się doczekać podzielenia się z Wami wiadomościami na temat Far Cry 6 Vaas Insanity.

– pisze Michael Mando na Twitterze

Można się spodziewać, że Mando ogłosi więcej właśnie za pośrednictwem swojego Twittera, aczkolwiek spodziewałbym się, że ten podlinkuje odpowiednią stronę Ubisoftu lub materiał wideo. Dziwnym byłoby, gdyby sprawa nowego DLC do FC6 była przekazana za pośrednictwem social mediów kogoś, kogo spora część graczy może nie znać z imienia i nazwiska.

Warto pamiętać, że Ubisoft pracuje także nad dwoma innymi dodatkami związanymi z pozostałymi złoczyńcami z poprzednich części. Przewidziane są Pagan Min’s Control oraz Joseph Seed’s Collapse. Urywki gameplay’u ze wszystkich DLC znajdziecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%