Far Cry 6 przywita się z Vaasem szybciej, niż mogliśmy zakładać

Far Cry 6 - Antón Castillo i Vaas z Far Cry 3
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Mam nadzieję, że pamiętacie o nadchodzących dodatkach do Far Cry 6. W jednym z nich pokierujecie Vaasem, czyli antagonistą znanym z trzeciej odsłony cyklu.

Vaasa zna każdy fan serii Far Cry i jest on ulubieńcem większości z nich. Zresztą niejeden raz sami to zaznaczaliście w komentarzach pod naszymi artykułami, dlatego tym bardziej powinna ucieszyć Was wieść na temat tego, że już jutro dowiemy się więcej na temat DLC Vaas Instanity.

Informacje na ten temat ogłosił sam Michael Mando, czyli odtwórca roli wspomnianego czarnego charakteru. Ogłoszenie odbędzie się w czwartek (10 listopada) o godzinie 17:30 czasu polskiego.

Wracam 10 listopada o 17:30. Nie mogę się doczekać podzielenia się z Wami wiadomościami na temat Far Cry 6 Vaas Insanity.

– pisze Michael Mando na Twitterze

Można się spodziewać, że Mando ogłosi więcej właśnie za pośrednictwem swojego Twittera, aczkolwiek spodziewałbym się, że ten podlinkuje odpowiednią stronę Ubisoftu lub materiał wideo. Dziwnym byłoby, gdyby sprawa nowego DLC do FC6 była przekazana za pośrednictwem social mediów kogoś, kogo spora część graczy może nie znać z imienia i nazwiska.

Warto pamiętać, że Ubisoft pracuje także nad dwoma innymi dodatkami związanymi z pozostałymi złoczyńcami z poprzednich części. Przewidziane są Pagan Min’s Control oraz Joseph Seed’s Collapse. Urywki gameplay’u ze wszystkich DLC znajdziecie w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie