FIFA 22 od EA - piłkarze walczą o świetny wynik meczu

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Trzecia aktualizacja do FIFA 22 już dostępna na konsolach. W końcu bardziej uczciwi sędziowie

Po kilku dniach od debiutu trzeciej aktualizacji do FIFA 22 na PC gracze konsolowi nareszcie mogą nacieszyć się nowościami i poprawkami. Po instalacji update’u między innymi sędziowie nareszcie będą nieco bardziej sprawiedliwi.

Być może zdarzyło się Wam na PS5, że podczas próby stworzenia matchmakingu w Division Rivals nie udało się znaleźć żadnego meczu. Obecnie nie powinno to już występować, a przynajmniej nie tak często. EA obiecało w dalszym ciągu badać sprawę.

Największą radością jednak jest fakt, że poprawiono zachowanie sędziów. Zdarzało się, że pozostali zawodnicy mieli niedozwolony kontakt z bramkarzami, na co arbitrzy nie reagowali. Teraz już nie powinno mieć miejsca.

Dodano także specjalny przycisk, który pozwala uniknąć problemu z utraceniem zapisu z kampanii, jeśli w niewłaściwy sposób wyłączyło się rozgrywkę. Teraz po wyjściu z tego trybu odnajdziecie specjalne okno z przyciskiem Zapisz i zakończ, a następnie wybierzecie odpowiedni slot na odnotowanie postępów.

Powyżej oczywiście znalazły się najważniejsze nowości w FIFA 22, jednakże kompletna lista zmian jest znacznie dłuższa. W tym miejscu znajdziecie patch notesy udostępnione przez EA Sports.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 64 reviews)
Excellent42%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible50%