Trzecia aktualizacja do FIFA 22 już dostępna na konsolach. W końcu bardziej uczciwi sędziowie

FIFA 22 od EA - piłkarze walczą o świetny wynik meczu
PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Po kilku dniach od debiutu trzeciej aktualizacji do FIFA 22 na PC gracze konsolowi nareszcie mogą nacieszyć się nowościami i poprawkami. Po instalacji update’u między innymi sędziowie nareszcie będą nieco bardziej sprawiedliwi.

Być może zdarzyło się Wam na PS5, że podczas próby stworzenia matchmakingu w Division Rivals nie udało się znaleźć żadnego meczu. Obecnie nie powinno to już występować, a przynajmniej nie tak często. EA obiecało w dalszym ciągu badać sprawę.

Największą radością jednak jest fakt, że poprawiono zachowanie sędziów. Zdarzało się, że pozostali zawodnicy mieli niedozwolony kontakt z bramkarzami, na co arbitrzy nie reagowali. Teraz już nie powinno mieć miejsca.

Dodano także specjalny przycisk, który pozwala uniknąć problemu z utraceniem zapisu z kampanii, jeśli w niewłaściwy sposób wyłączyło się rozgrywkę. Teraz po wyjściu z tego trybu odnajdziecie specjalne okno z przyciskiem Zapisz i zakończ, a następnie wybierzecie odpowiedni slot na odnotowanie postępów.

Powyżej oczywiście znalazły się najważniejsze nowości w FIFA 22, jednakże kompletna lista zmian jest znacznie dłuższa. W tym miejscu znajdziecie patch notesy udostępnione przez EA Sports.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie