Elden Ring - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Chcesz testować Elden Ring przed premierą? Sprawdź skrzynkę mailową

From Software zapowiedziało niedawno, że gracze otrzymają możliwość przetestowania Elden Ring przed premierą. Wszystko za sprawą testów sieciowych, które ruszą już niedługo.

Teraz potwierdzono, że Bandai Namco powinno poinformować graczy, którzy otrzymali zaproszenie do testów. Pula zaproszeń była ograniczona, więc najpewniej wiele osób nie otrzyma szansy na sprawdzenie tego tytułu w tym miesiącu. Niemniej jeśli zapisaliście się do testów, lepiej sprawdźcie swoje skrzynki mailowe.

Do naszych graczy z całego świata:
Bardzo dziękujemy za zapisanie się do testu sieciowego Elden Ring. Ci z Was, którzy zostali wybrani, zostaną powiadomieni przez Bandai Namco Entertainment, więc oczekujcie dalszych informacji.

– informuje From Software

Wybrani szczęśliwcy zapoznają się z tytułem od 12 listopada. Testy będą przeprowadzane w kilku turach – konkretny harmonogram znajdziecie w tym artykule. Pamiętajcie też, że póki co zagracie tylko na PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series.

Na graczy czeka pięć klas. Nie wiemy jeszcze, czy są to wszystkie typy postaci, czy po prostu From Software ograniczyło liczbę klas na potrzeby testowej wersji gry.

Elden Ring ukaże się 25 lutego 2022 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 64 reviews)
Excellent42%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible50%