Co robi Xbox z okazji premiery Forza Horizon 5? Zrzuca samochód z helikoptera

Forza Horizon 5 - helikopter z podwieszonym buggie_01
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Dziś oficjalna premiera Forza Horizon 5. Xbox Australia postanowiło świętować ten dzień naprawdę hucznie. Co powiecie na zrzucenie buggie z ponad 1 350 metrów, a następnie poprowadzenie go, również po skoku ze śmigłowca?

Tak efektownego wydarzenia z okazji premiery gry dawno nie widziałem. Dobrze, że wszystko zostało udokumentowane na wideo, bo jest to widok, którego naprawdę nie warto przegapić. Rzućcie okiem na spadający samochód:

Najpierw czerwony helikopter wzniósł się z podwieszonym buggie na wysokość ok. 1 350 m. Na pokładzie śmigłowca znajdował się Ossie Khan, czyli utalentowany spadochroniarz. Kiedy to pojazdy znalazły się w odpowiednim miejscu, zrzucono samochód, a zaraz po nim wyskoczył śmiałek.

Po chwili na niebie można było zauważyć dwa otwarte spadochrony, a potem buggie oraz Ossie dotykali już powierzchni rozległej polany. Khan wsiadł za kierownicę i odjechał drogą polną, pozostawiając za sobą charakterystyczny różowy ślad. Całość była kręcona z lotu ptaka, co pozwoliło częściowo uformować logo Forza Horizon 5.

Przed obejrzeniem tego wideo myślałem, że spadochroniarz jednak będzie przez cały lot siedział na miejscu kierowcy podwieszonego auta, bo bez wątpienia byłoby to jeszcze bardziej efektowne. Jednak zdałem sobie sprawę, że Ossie mógłby doznać poważnego uszkodzenia ciała lub jeszcze czegoś gorszego. Podczas lotu buggie kilka razy obróciło się w powietrzu, a samo lądowanie na pewno do miękkich nie należało.

Jeśli dalej rozważacie zakup Forza Horizon 5, zachęcam do zapoznania się z nasza recenzją. Znajdziecie tam najważniejsze plusy i minusy tej produkcji. Grę znajdziecie zresztą w samym Xbox Game Pass, a obecnie możecie zyskać do niego dostęp, wydając zaledwie 4 zł. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie