0 komentarzy

Uncharted Legacy of Thieves Collection coraz bliżej? Na Waszym miejscu „grzałbym” już dyski

Uncharted Legacy of Thieves Collection zmierza na PC i PS5 w wersji zremasterowanej. Premiera kolekcji ma odbyć się na początku przyszłego roku. Nowe wieści wskazują, że być jesteśmy bliżej, niż myślimy.

Wszelkie znaki na niebie wskazują, że zremasterowany Uncharted 4 z dodatkiem niedługo ukaże się na sklepowych półkach.

Uncharted Legacy of Thieves Collection już niedługo?

Nie tak dawno temu pisaliśmy o rzeczy wydawać by się mogło niesłychanej – Uncharted 4 wraz z samodzielnym DLC zmierzają na PS5 oraz PC w wersji nieco odświeżonej i poprawionej. Oczywiście teraz nie jest to może aż tak zaskakujące – wszak dostajemy coraz więcej „ekskluzywów” z konsol Sony na PC.

Niestety Sony nie zdradziło zbyt wiele informacji w tej kwestii. Dowiedzieliśmy się tylko, że kolekcja zadebiutuje „jakoś na początku 2022 roku”. Jest to przedział co najmniej obszerny, gdyż może chodzić o pierwszy kwartał roku albo nawet jeszcze dłużej.

Najnowsze informacje wskazują jednak na to, że jesteśmy najpewniej bliżej premiery, niż początkowo sądziliśmy. O ile gry raczej na pewno nie ukażą się w styczniu (wtedy premierę będzie mieć God of War na PC), o tyle okolice lutego wydają się znacznie bardziej prawdopodobne. Po pierwsze – film Uncharted trafia wtedy na ekrany kin. Po drugie – w Australii już teraz przyznano grom odpowiednią kategorię wiekową. Jest to „M”, czyli od 15 roku życia.

Istnieje teraz spora szansa, że premiera kolekcji zbiegnie się z premierą filmu. Warto zaznaczyć, że początkowo Uncharted Legacy of Thieves wyjdzie na PS5, a chwilę później zadebiutuje wersja na komputery osobiste. Zgaduję, że już niedługo Sony przekaże oficjalne stanowisko w tej sprawie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 63 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible49%