Uncharted Legacy of Thieves Collection coraz bliżej? Na Waszym miejscu “grzałbym” już dyski

Uncharted Legacy of Thieves Collection coraz bliżej? Na Waszym miejscu “grzałbym” już dyski
PC PS5

Uncharted Legacy of Thieves Collection zmierza na PC i PS5 w wersji zremasterowanej. Premiera kolekcji ma odbyć się na początku przyszłego roku. Nowe wieści wskazują, że być jesteśmy bliżej, niż myślimy.

Wszelkie znaki na niebie wskazują, że zremasterowany Uncharted 4 z dodatkiem niedługo ukaże się na sklepowych półkach.

Uncharted Legacy of Thieves Collection już niedługo?

Nie tak dawno temu pisaliśmy o rzeczy wydawać by się mogło niesłychanej – Uncharted 4 wraz z samodzielnym DLC zmierzają na PS5 oraz PC w wersji nieco odświeżonej i poprawionej. Oczywiście teraz nie jest to może aż tak zaskakujące – wszak dostajemy coraz więcej “ekskluzywów” z konsol Sony na PC.

Niestety Sony nie zdradziło zbyt wiele informacji w tej kwestii. Dowiedzieliśmy się tylko, że kolekcja zadebiutuje “jakoś na początku 2022 roku”. Jest to przedział co najmniej obszerny, gdyż może chodzić o pierwszy kwartał roku albo nawet jeszcze dłużej.

Najnowsze informacje wskazują jednak na to, że jesteśmy najpewniej bliżej premiery, niż początkowo sądziliśmy. O ile gry raczej na pewno nie ukażą się w styczniu (wtedy premierę będzie mieć God of War na PC), o tyle okolice lutego wydają się znacznie bardziej prawdopodobne. Po pierwsze – film Uncharted trafia wtedy na ekrany kin. Po drugie – w Australii już teraz przyznano grom odpowiednią kategorię wiekową. Jest to “M”, czyli od 15 roku życia.

Istnieje teraz spora szansa, że premiera kolekcji zbiegnie się z premierą filmu. Warto zaznaczyć, że początkowo Uncharted Legacy of Thieves wyjdzie na PS5, a chwilę później zadebiutuje wersja na komputery osobiste. Zgaduję, że już niedługo Sony przekaże oficjalne stanowisko w tej sprawie.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie