Zapomniany exclusive PlayStation w sowieckim klimacie oficjalnie powróci

The Tomorrow Children - grafika
PS4

O The Tomorrow Children pisaliśmy jeszcze 2014 roku. Ambitna i darmowa gra została wyłączona krótko po premierze, ale teraz ma wreszcie powrócić w ulepszonej formie.

Produkcja ta zadebiutowała w 2016 roku ekskluzywnie na konsolę PlayStation 4. Sony zamknęło serwery po roku i po tytule studia Q-Games słuch zaginął. Twórcy odzyskali jednak prawa od PlayStation i planują ponownie wypuścić swoje ambitne dzieło. Szef Q-Games podziękował fanom i Sony za możliwość przywrócenia swojego projektu do życia.

Chciałbym podziękować przede wszystkim fanom The Tomorrow Children, bez których nigdy nie miałbym pewności siebie, by kontynuować tę pracę. (…).
Po drugie chciałbym podziękować Sony Interactive Entertainment za współpracę ze mną w celu przywrócenia IP do Q-Games. Dojście do tego etapu wymagało od nas wszystkich wspólnego wysiłku i jestem pełen wdzięczności dla wszystkich zaangażowanych w ten proces.

– powiedział szef Q-Games, Dylan Cuthbert
Źródło cytatu: VideoGamesChronicle

Jednocześnie deweloper wspomniał, że przerabia wybrane elementy produkcji i przygotowuje ją do pełnego wydania. Przed twórcami jeszcze trochę pracy.

Teraz co tydzień poprawiam i przerabiam poszczególne elementy gry i mam nadzieję, że wszyscy będą śledzić ten proces i zaangażują się w niego. Planujemy wprowadzić sporo zmian na lepsze i dać The Tomorrow Children nowy start, na jaki zasługuje.

– kontynuował

Nie wiemy, kiedy ukaże się nowa wersja TTC i na jakie platformy trafi. Skoro twórcy odzyskali prawa od PlayStation, możliwe, że nie będzie to już gra ekskluzywna dla konsol Sony.

Poniżej znajdziecie zwiastun gry z 2016 roku.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie