Assassin's Creed Chronicles - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Trzy części Assassin’s Creed Chronicles za darmo. Ubi świętuje urodziny bezpłatnymi grami

Ubisoft obchodzi właśnie 35. urodziny. Z tej okazji przygotowano między innymi coś dla graczy PC, którzy nie ograli jeszcze podserii Assassin’s Creed Chronicles.

Trzy odsłony cyklu: China, India i Russia są dostępne do odebrania w wersjach na komputery osobiste. Zgarniecie je w tym miejscu całkowicie za darmo. Jedynym wymogiem jest posiadanie konta Ubisoft.

Aby pobrać wspomniane tytuły musicie też zainstalować aplikację Ubisoft Connect na swoim komputerze. Rozdawnictwo trwa od teraz do 12 listopada do godziny 11:00 czasu polskiego. Gry zostaną w Waszych bibliotekach już na zawsze.

Assassin’s Creed Chronicles to platformowe gry akcji, w których wcielamy się w członków zakonu asasynów z różnych rejonów świata. Wszystkie tytuły z podserii zebrały pozytywne oceny i są ciekawym odstępstwem od standardowych części Assassins’ Creed.

Ubisoft zapowiedziało też, że rozda wkrótce kolejne prezenty. Nie wiemy jednak, czy będą to kolejne gry, czy może dodatki lub bonusy do innych tytułów. Konkrety poznamy w nadchodzących dniach.

W międzyczasie trwa też konkurs z nagrodami, wyprzedaż w Ubisoft Store i rozdawnictwo przedmiotów do Ghost Recon: Breakpoint. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie wydawcy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%