Trzy części Assassin’s Creed Chronicles za darmo. Ubi świętuje urodziny bezpłatnymi grami

Assassin's Creed Chronicles - grafika
PC

Ubisoft obchodzi właśnie 35. urodziny. Z tej okazji przygotowano między innymi coś dla graczy PC, którzy nie ograli jeszcze podserii Assassin’s Creed Chronicles.

Trzy odsłony cyklu: China, India i Russia są dostępne do odebrania w wersjach na komputery osobiste. Zgarniecie je w tym miejscu całkowicie za darmo. Jedynym wymogiem jest posiadanie konta Ubisoft.

Aby pobrać wspomniane tytuły musicie też zainstalować aplikację Ubisoft Connect na swoim komputerze. Rozdawnictwo trwa od teraz do 12 listopada do godziny 11:00 czasu polskiego. Gry zostaną w Waszych bibliotekach już na zawsze.

Assassin’s Creed Chronicles to platformowe gry akcji, w których wcielamy się w członków zakonu asasynów z różnych rejonów świata. Wszystkie tytuły z podserii zebrały pozytywne oceny i są ciekawym odstępstwem od standardowych części Assassins’ Creed.

Ubisoft zapowiedziało też, że rozda wkrótce kolejne prezenty. Nie wiemy jednak, czy będą to kolejne gry, czy może dodatki lub bonusy do innych tytułów. Konkrety poznamy w nadchodzących dniach.

W międzyczasie trwa też konkurs z nagrodami, wyprzedaż w Ubisoft Store i rozdawnictwo przedmiotów do Ghost Recon: Breakpoint. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie wydawcy.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie