Stwór z Dying Light, wzdychająca Triss z Wiedźmin 3: Dziki Gon i Eivor na koniu w nowych, złotych przedmiotach z gry Assassin's Creed Valhalla

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – next-genowy Wiedźmin 3 coraz bliżej, eShop nie lubi się z Dying Light i Valhalla z nowym DLC

Organizacja PEGI odpowiedzialna za nadawanie odpowiednich kategorii grom wideo oceniła next-genową edycję Wiedźmin 3: Dziki Gon. Oznacza to, że tytułowi powinien niedługo trafić w ręce graczy.

Dziś premiera Dying Light na konsoli Nintendo Switch. Niestety, ze względu na zawirowania w kwestii dystrybucji cyfrowej, pozycja nie trafiła jeszcze do fanów wydań Digital. Techland na ten moment pracuje nad przywróceniem gry do e-sklepu Nintendo.

Natrafiliśmy dziś na nagranie z Far Cry 6, które tylko świadczy o tym, że warto się gdzieś schować podczas burzy. Inaczej może Was czekać bliskie spotkanie z nieokiełznaną wolą siły wyższej. Te i pozostałe newsy znajdziecie w zbiorówce poniżej. Miłej lektury!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%