Czerwony Mercedes ściga się z innym samochodem o zmroku w mieście.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Jeśli czekasz na Forza Horizon 5, masz się z czego cieszyć

Przynoszę fantastyczne wieści dla osób czekających na Forza Horizon 5. Twórcy potwierdzili, że gra jest w złocie, czyli została oficjalnie ukończona.

Ogłoszono to na głównej stronie całej serii Forza. Tytuł zmierza do sklepów, a twórcy wprowadzają ostatnie szlify przed premierą, którą zaplanowano na 9 listopada. Data ta z całą pewnością nie ulegnie już zmianie.

Fani Forza, osiągnęliśmy ważny kamień milowy na drodze do Forza Horizon 5 – gra jest w złocie! Oznacza to, że jest teraz gotowa do tłoczenia płyt i ostatecznego przygotowania do wydania cyfrowego. Jest to moment, który reprezentuje niesamowite osiągnięcia wszystkich, którzy pracowali nad grą.

– czytamy na stronie serii

Pozostaje więc czekać na debiut. Nowa Forza to bardzo wyczekiwana produkcja, a pierwsze wrażenia prasy wskazują, że deweloperom z Playground Games uda się dostarczyć to, czego chcieli od gry fani. Oczywiście wszelkie wątpliwości rozwieją kompletne recenzje tej produkcji, ale absolutnie nie zanosi się na fiasko.

Jeśli chcecie się przygotować na premierę i gracie na PC, koniecznie sprawdźcie wymagania sprzętowe gry. Najwyższe ustawienia nieźle wymęczą Wasze komputery, choć te niższe to z kolei bardzo miłe zaskoczenie.

Tytuł ukaże się na PC, Xbox One oraz Xbox Series X i S. Będzie też dostępny w ramach Xbox Game Pass.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%