Lodówka Xbox jednak droższa, jeśli zamawiacie do Polski. Nie obyło się bez utrudnień

Mini lodówka Xbox na zielonym tle
Xbox Series

Początkowo mini lodówka Xbox miała być sprzedawana również za pomocą polskiego Amazonu. Niestety, praktycznie przed rozpoczęciem składania pre-orderów doszło do nagłej zmiany planów.

Nie oznacza to jednak, że nie da się jej zamówić w przedsprzedaży. Da się, choć za nieco wyższą kwotę. Należy skorzystać ze sklepu Toynk, do którego link znajdziecie w tweecie poniżej. Cena jednak wyniesie o wiele więcej, niż wcześniej zakładano.

Obecnie za tę gamingową przyjemność należy zapłacić w wymienionym sklepie 638 zł. Natomiast na amazon.pl minilodówka Xbox miała kosztować 99 €, czyli nieco ponad 450 zł. Różnica w liczbach wynika z doliczenia 40 € wysyłki do wartości samego produktu. Szczegóły zaistniałych okoliczności nie są na ten moment znane, choć Xbox Polska zapewnia, że nie jest to zależne od polskiego oddziału.

Lodówka Xbox - oferta ze sklepu Toynk
Źródło: Toynk

W rozmowie na Twitterze wynikła również dyskusja, w której rodzimy przedstawiciel odłamu giganta z Redmond poinformował, że powyższa cena obejmuje już wysyłkę i nie podlega żadnym dodatkowym manipulacjom celnym ze względu na dostarczenie z Europy.

Ten niezwykły gamingowy gadżet jest w stanie pomieścić 10 puszek coli, co powinno sprostać oczekiwaniom niejednej osoby. Dodatkowo urządzenie posiada możliwość ładowania m.in. kontrolerów, ponieważ u dołu drzwiczek zainstalowano gniazdo USB 5V/2.1A. Mini lodówka Xbox przyda się szczególnie osobom, które postawią sprzęt blisko stanowiska pracy.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie