W Forza Horizon 5 dźwięk silnika zagłuszy dobra muzyka. Pojawią się znani artyści

forza horizon 5 samochody terenowe
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Playground Games opublikowali listę artystów, jakich posłuchamy w Forza Horizon 5. Twórcy chcą dołożyć wszelkich starań, abyśmy mogli poczuć klimat Meksyku również w soundtracku.

Muzyka w serii Forza jest szalenie ważna – w końcu uatrakcyjnia nam znaczną część gry. Tym razem twórcy chcą zaoferować „najbardziej różnorodny soundtrack w historii serii”.

Znamy artystów muzycznych w Forza Horizon 5

Playground Games, czyli twórcy stojący za chyba najbardziej wyczekiwaną grą wyścigową roku pochwalili się, że ich najnowsza produkcja osiągnęła „złoty status”. Szerzej pisaliśmy o tym w poprzednim artykule. Tym razem dowiedzieliśmy się co nieco na temat muzyki, jaka wybrzmi w naszych słuchawkach w trakcie wyścigów po świecie gry.

Forza Horizon 5 zabiera nas do Meksyku. Nie dziwią więc postanowienia twórców, że w tej części zapoznamy się przede wszystkim z latynoskimi artystami muzycznymi. Twórcy jednak nie chcą ograniczać się wyłącznie do nich – znów pojawią się utwory z całego świata, które mają sprawić, że „poczujemy się dobrze”. Oczywiście znów dostaniemy wybór z różnych stacji radiowych: Pulse, Block Party, XS i Eterna.

Deweloperzy chcą zaoferować nam jak najbardziej realistyczne przedstawienie Meksyku, dlatego współpracują z muzykami z tamtego kraju. Posłuchamy artystów takich jak Centavrvs, Clubz and Diamante Eléctrico w stacji Pulse, Bomba Estéreo i Mexican Institute of Sound w stacji Block Party, Angelica Garcia, El Shirota oraz Technicolor Fabrics na XS, a także Miguel Pacheco, Rodolfo Ritter, Mexico Festival Orchestra dzięki stacji Eterna.

Jakby tego było mało, muzycy Sotomayor, Urbandawn, Plague Vendor i Metrik zajęli się opracowaniem nowych piosenek do gry. Posłuchamy ich w trakcie zwykłych rajdów i ekspedycji.

W kolejnych dniach poznamy jeszcze więcej szczegółów na temat soundtracku do gry. W międzyczasie twórcy zachęcają do zapoznania się z playlistą „Horizon Pulse” na Spotify.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie