Pre-order World War 3 za 20 milionów złotych. Sprzedano wyjątkowy zestaw

World War 3 dostępne już za darmo dla każdego. Polski FPS w becie
PC

Polskie World War 3 ma aspiracje powrócić w wielkim stylu. Nie dziwi więc, że twórcy pokusili się o bardzo imponujące pakiety zawartości dostępne w przedsprzedaży. Jeden z nich wykupiono.

The Farm 51 pracuje nad „polskim konkurentem Battlefielda”, a gracze znacznie im w tym pomagają, sypiąc kasą za paczki pełne imponującej zawartości.

Zostań prezydentem dzięki World War 3

Polskie World War 3 nie miało lekko. Gra pierwotnie zadebiutowała w 2019 roku, ale problemy z produkcją, malejąca liczba fanów i ogólne opóźnienia zmusiły twórców do cofnięcia wersji early access. Serwery zamknięto, gra stała się niedostępna. Aż do… teraz.

25 listopada bieżącego roku rozpoczną się zamknięte testy nowej wersji gry. Twórcy dłubią nad nią w pocie czoła, umożliwiając graczom wykupienie jednego z sześciu (teraz już pięciu) pakietów przedsprzedażowych. Ceny są dość standardowe – zaczynają się od 15 USD i rosną, oferując graczom bardziej rozbudowane zestawy. Najdroższy „normalny” pakiet kosztuje 299,99 USD i jest limitowany.

Jednak tak naprawdę najdroższy był „Pakiet Prezydencki” – wyceniono go na… 5 mln USD, czyli około 20 mln zł. W sprzedaży była tylko jedna sztuka, która, zgodnie ze stroną gry, została już sprzedana. Szczęśliwy nabywca może liczyć na niezwykle imponujące bonusy.

W zestawie znajduje się m.in. replika hełmu Ronina, wyjątkowy awatar wzorowany na posiadaczu, dożywotnia przepustka bitewna i… możliwość zagrania w filmie. Jakby tego było mało, miejscowość zamieszkania nabywcy zostanie przeniesiona do gry w roli mapy. WW3 bowiem rozgrywa się w rzeczywistych miastach. Sosnowiec WW3 confirmed?

Do tego wszystkiego warto doliczyć „cyfrowe” bonusy. Gracz-prezydent dostanie całe worki wewnętrznej waluty gry, wyjątkowe skórki do broni, karabiny, schematy opancerzonych pojazdów czy emblematy. Trochę tego jest, ale decydując się na tak kosztowną operację, raczej ważniejsze są „przeżycia” niż jakieś tam skórki. Nabywcy gratulujemy!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie