Discovery Tour do Assassin’s Creed Valhalla już dostępne. Dodatek znacząco się różni od poprzednich

Assassin's Creed Valhalla - Discovery Tour - wikingowie płyną łodzią
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Dziś premiera Discovery Tour do gry Assassin’s Creed Valhalla. Twórcy nieco zmienili koncept tego rozszerzenia, udostępniając znacznie więcej rozgrywki. Wraz z ukończeniem zadań pozyskacie nowe przedmioty możliwe do wykorzystania w podstawowej wersji.

Jeśli jesteście szczęśliwymi nabywcami Assassin’s Creed Valhalla, omawiane DLC otrzymacie za darmo. Jest też możliwość zakupu go osobno w formie niezależnego dodatku. Wtedy przyjdzie Wam zapłacić za niego 79,90 zł. Rzućcie okiem, co takiego mają na jego temat do zaprezentowania sami twórcy:

Nowe rozszerzenie to świetna okazja, by zgłębić historię wikingów oraz Anglosasów. Podczas ogrywania dodatku wcielicie się w jednego z czterech bohaterów i przeżyjecie z ich perspektywy wiele wydarzeń, które jednocześnie pogłębią Waszą wiedzę na temat realiów ukazanych w świecie Assassin’s Creed Valhalla.

Ukończenie misji pozwoli Wam odblokować legendarny miecz krótki, nowego kruka, a także tatuaże, które może nosić Eivor – główny bohater bądź bohaterka produkcji Ubisoftu. Tak, oznacza to, że „podstawka” również otrzyma odblokowaną przez Was zawartość.

Discovery Tour obsługuje w pełni przetłumaczone na język polski napisy. Niestety, nie przewidziano polskiego audio, co pewnie nie każdemu się spodoba, choć podstawowa wersja gry również takowego nie posiada.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie