Forza Horizon 5 - DeLorean

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Pierwszy sezon Forza Horizon 5 w szczegółach. Do zdobycia chociażby DeLorean

Premiera Forza Horizon 5 jest już bardzo blisko. Twórcy ukończyli produkcję i przygotowują graczy na wyczekiwany debiut swojej gry wyścigowej. Zaprezentowano konkrety odnośnie pierwszy sezonu.

Deweloperzy nie bawią się w przekoloryzowane materiały czy specjalne zwiastuny. Możemy przyjrzeć się pierwszemu sezonowi rozgrywek bezpośrednio na zrzutach ekranu prosto z menu gry. Poniżej znajdziecie spis aktywności, nagród i innych atrakcji, które przygotowano dla graczy rozpoczynających przygodę w letnim sezonie FH5.

W ramach nagród za sezon zgarniemy między innymi kultowego DeLoreana DMC-12. O samochodzie z „Powrotu do przyszłości” pisaliśmy już w tym artykule. Jego zdobycie wymaga dotarcie do mniej więcej 1/3 postępu w pierwszym sezonie.

Miejcie jednak na uwadze, że nagród nie możecie zacząć zdobywać od razu w momencie premiery gry. Debiutancki sezon wystartuje dopiero dwa dni po premierze, czyli 11 listopada. Nie poczekamy więc zbyt długo, ale zdążymy zapoznać się z tytułem, zanim zabierzemy się za zdobywanie nagród.

Forza Horizon 5 trafi w ręce graczy już 9 listopada. W trasę udamy się na Xbox Series X i S, Xbox One oraz PC. Gra będzie też dostępna w ramach subskrypcji Xbox Game Pass.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%