Pierwszy sezon Forza Horizon 5 w szczegółach. Do zdobycia chociażby DeLorean

Forza Horizon 5 - DeLorean
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Premiera Forza Horizon 5 jest już bardzo blisko. Twórcy ukończyli produkcję i przygotowują graczy na wyczekiwany debiut swojej gry wyścigowej. Zaprezentowano konkrety odnośnie pierwszy sezonu.

Deweloperzy nie bawią się w przekoloryzowane materiały czy specjalne zwiastuny. Możemy przyjrzeć się pierwszemu sezonowi rozgrywek bezpośrednio na zrzutach ekranu prosto z menu gry. Poniżej znajdziecie spis aktywności, nagród i innych atrakcji, które przygotowano dla graczy rozpoczynających przygodę w letnim sezonie FH5.

W ramach nagród za sezon zgarniemy między innymi kultowego DeLoreana DMC-12. O samochodzie z „Powrotu do przyszłości” pisaliśmy już w tym artykule. Jego zdobycie wymaga dotarcie do mniej więcej 1/3 postępu w pierwszym sezonie.

Miejcie jednak na uwadze, że nagród nie możecie zacząć zdobywać od razu w momencie premiery gry. Debiutancki sezon wystartuje dopiero dwa dni po premierze, czyli 11 listopada. Nie poczekamy więc zbyt długo, ale zdążymy zapoznać się z tytułem, zanim zabierzemy się za zdobywanie nagród.

Forza Horizon 5 trafi w ręce graczy już 9 listopada. W trasę udamy się na Xbox Series X i S, Xbox One oraz PC. Gra będzie też dostępna w ramach subskrypcji Xbox Game Pass.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie