Riders Republic - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Darmowe granie w Riders Republic już blisko. Gra szaleje na nowych zwiastunach

Ubisoft opublikowało dwa nowiutkie zwiastuny Riders Republic. Efektowna produkcja zadebiutuje już w tym miesiącu i sprawdzimy ją za darmo.

To za sprawą Tygodnia Próbnego, który potrwa od 21 do 27 października. Pozwoli on na zapoznanie się z produkcją przez łącznie cztery godziny. Jeśli zechcecie sprawdzić ten tytuł, bo nie wiecie, czy się on Wam spodoba, to świetna okazja. Co więcej, postępy poczynione w Tygodniu Próbnym zostaną przeniesione do pełnej wersji tytułu. Grę mogliśmy zresztą sprawdzić za darmo już wcześniej. Darmowy Tydzień Próbny został zapowiedziany na specjalnym trailerze.

Drugi zwiastun nie prezentuje już samej rozgrywki, a jest swoistą reklamą z udziałem prawdziwych aktorów. Gościnnie pojawił się w nim Fabio Wibmer, czyli znany rowerzysta i vloger, którego mogą kojarzyć fani sportów wyczynowych. Materiał idealnie pokazuje, czego należy spodziewać się po Riders Republic. Będzie szybko, kolorowo i bardzo efektownie – jedni to pokochają, drudzy niekoniecznie.

Gra trafi na rynek już 28 października bieżącego roku. Uruchomimy ją na PC, Google Stadia, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Będzie dostępna także w abonamencie Ubisoft+.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%