Darmowe granie w Riders Republic już blisko. Gra szaleje na nowych zwiastunach

Riders Republic - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Ubisoft opublikowało dwa nowiutkie zwiastuny Riders Republic. Efektowna produkcja zadebiutuje już w tym miesiącu i sprawdzimy ją za darmo.

To za sprawą Tygodnia Próbnego, który potrwa od 21 do 27 października. Pozwoli on na zapoznanie się z produkcją przez łącznie cztery godziny. Jeśli zechcecie sprawdzić ten tytuł, bo nie wiecie, czy się on Wam spodoba, to świetna okazja. Co więcej, postępy poczynione w Tygodniu Próbnym zostaną przeniesione do pełnej wersji tytułu. Grę mogliśmy zresztą sprawdzić za darmo już wcześniej. Darmowy Tydzień Próbny został zapowiedziany na specjalnym trailerze.

Drugi zwiastun nie prezentuje już samej rozgrywki, a jest swoistą reklamą z udziałem prawdziwych aktorów. Gościnnie pojawił się w nim Fabio Wibmer, czyli znany rowerzysta i vloger, którego mogą kojarzyć fani sportów wyczynowych. Materiał idealnie pokazuje, czego należy spodziewać się po Riders Republic. Będzie szybko, kolorowo i bardzo efektownie – jedni to pokochają, drudzy niekoniecznie.

Gra trafi na rynek już 28 października bieżącego roku. Uruchomimy ją na PC, Google Stadia, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Będzie dostępna także w abonamencie Ubisoft+.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie