Wiedźmin 3 nadchodzi na PS5 i Xbox Series. Pokaz najpewniej już blisko

Wiedźmin 3 od CD Projekt RED - next-genowy Geralt
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Wiedźmin 3 w specjalnym wydaniu ma ukazać się na PS5 i Xbox Series w tym roku. Do tej pory brakowało konkretów odnośnie tej wersji, ale może ona zostać niedługo zaprezentowana.

Sugeruje tak fakt, że gra została już oceniona na PS5 i Xbox Series X oraz S przez organizację klasyfikacyjną PEGI. Często dzieje się tak przed dużymi pokazami lub na krótko przed premierą danej wersji gry. Choć wieści od CD Projekt RED nadal brak, mogą być one bardzo blisko.

Wiedźmin 3 na stronie PEGI
Źródło: PEGI

Może to jednak znaczyć tyle, że Redzi po prostu szykują się na pokaz, który odbędzie się dopiero w późniejszym terminie. Ocena gry przez PEGI nie musi być jednoznaczna z nieodległą zapowiedzią, choć jest to bardzo możliwa opcja. Niemniej jeśli faktycznie coś jest na rzeczy, przekonamy się o tym w ciągu nadchodzących dni lub tygodni.

Przypominam, ze Wiedźmin 3 otrzyma nie tylko next-genowe ulepszenia. Gra wzbogaci się też o darmowe DLC inspirowane serialem od Netflixa, choć nie wiadomo, czy pojawią się one wraz z premierą wersji na PS5 i Xbox Series. Produkcja w wersji kompletnej otrzyma również odświeżoną, prześliczną okładkę.

Warto dodać, że odświeżone wydanie Dzikiego Gonu pojawi się także na PC. Jeśli zechcecie powrócić na szlak w ładniejszej oprawie, będziecie mogli to zrobić bez instalacji niekiedy bardzo wymagających modyfikacji. Pora uzbroić się w cierpliwość i zaczekać na prezentację nowej wersji Wiedźmina 3.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie