Wiedźmin 3 - next-genowy Geralt

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 nadchodzi na PS5 i Xbox Series. Pokaz najpewniej już blisko

Wiedźmin 3 w specjalnym wydaniu ma ukazać się na PS5 i Xbox Series w tym roku. Do tej pory brakowało konkretów odnośnie tej wersji, ale może ona zostać niedługo zaprezentowana.

Sugeruje tak fakt, że gra została już oceniona na PS5 i Xbox Series X oraz S przez organizację klasyfikacyjną PEGI. Często dzieje się tak przed dużymi pokazami lub na krótko przed premierą danej wersji gry. Choć wieści od CD Projekt RED nadal brak, mogą być one bardzo blisko.

Wiedźmin 3 na stronie PEGI
Źródło: PEGI

Może to jednak znaczyć tyle, że Redzi po prostu szykują się na pokaz, który odbędzie się dopiero w późniejszym terminie. Ocena gry przez PEGI nie musi być jednoznaczna z nieodległą zapowiedzią, choć jest to bardzo możliwa opcja. Niemniej jeśli faktycznie coś jest na rzeczy, przekonamy się o tym w ciągu nadchodzących dni lub tygodni.

Przypominam, ze Wiedźmin 3 otrzyma nie tylko next-genowe ulepszenia. Gra wzbogaci się też o darmowe DLC inspirowane serialem od Netflixa, choć nie wiadomo, czy pojawią się one wraz z premierą wersji na PS5 i Xbox Series. Produkcja w wersji kompletnej otrzyma również odświeżoną, prześliczną okładkę.

Warto dodać, że odświeżone wydanie Dzikiego Gonu pojawi się także na PC. Jeśli zechcecie powrócić na szlak w ładniejszej oprawie, będziecie mogli to zrobić bez instalacji niekiedy bardzo wymagających modyfikacji. Pora uzbroić się w cierpliwość i zaczekać na prezentację nowej wersji Wiedźmina 3.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%