DoGRYwka – Rockstar oficjalnie o przecieku GTA VI, wyciek Diablo IV oraz koniec Wintersów w Resident Evil

GTA VI i wielki przeciek skomentowane przez Rockstar. Zbiór newsów
Newsy PC PS4 PS5 Switch Technologie Xbox Series XOne

„Gamingowy” internet w ostatnim czasie mówił w zasadzie wyłącznie o GTA VI i obfitym przecieku, którego sprawcą był pewien haker. Materiały pokazują bardzo wczesną wersję gry, a Rockstar Games po dłuższym milczeniu zdecydowało się na oświadczenie. Wynika z niego, że przeciek, owszem, był prawdziwy. Ponadto nie powinno się to przełożyć na jakieś większe obsuwy.

Jakby było mało wycieków w ostatnim czasie – Blizzard również nie może pochwalić się nadzwyczajną „szczelnością”. Diablo IV wyciekło na dwóch dłuższych fragmentach z rozgrywki. Te przedstawiają produkcję deweloperów w naprawdę jasnym świetle. Tytuł nie wygląda fantastycznie, ale do tego ma odpowiedni klimat, na jaki od dawna liczyli fani.

Capcom wskazuje na to, że Resident Evil 9 raczej nie będzie zwieńczeniem historii rodziny Wintersów. Saga ta ma doczekać się zwieńczenia wcześniej, za sprawą fabularnego DLC do Resident Evil Village. Tytuł ten otrzyma dodatek, w którym pokierujemy losami córki głównego bohatera dwóch poprzednich części. Szykuje się prawdziwa gratka dla fanów horrorów, ale nas ciekawi… Co Capcom kombinuje w związku z „dziewiątką”?

Zapraszamy do reszty dzisiejszych newsów!

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie