„Rockstar: anulujemy teraz to gów#*” i duży tyłek, czyli memy po przecieku GTA 6

GTA-6-przeciek-memy
Newsy PC PS5 Xbox Series

GTA 6 wycieka, Rockstar zagryza zęby, a gracze szaleją z radości. I wiedzą, że przeciek to wielka krzywda dla dewelopera. I się z tego nabijają.

Co teraz muszą czuć deweloperzy z Rockstar Games? Złość, bezradność, a może zrezygnowanie? Przeciek o GTA 6 jest gigantyczny i ciężko usunąć z sieci to, co raz się wylało. Zapewne twórcy GTA 6 chcieliby, żebyśmy zapomnieli o wszystkim, co widzieliśmy przez ostatnią dobę. Żeby wróciło do normy, czyli oficjalnego ogłoszenie, że szóste GTA powstaje i na tym koniec.

GTA 6 – przecieki sprowokowały memy

Zebraliśmy dla Was najbardziej zwariowane, śmieszne i ciekawe memy dotyczące najnowszego przecieku Grand Theft Auto 6. Przewija się przez nie motyw „zapomnienia”, gdzie Rockstar niczym faceci w czerni korzystają z błysku neurolizatora pamięci, czyli słynnego urządzenia do kasowania wspomnień niewygodnych świadków. Pewnie byłoby to dla dewelopera najlepszym rozwiązaniem obecnej sytuacji.

Twórcy memów przedstawiają również studio Rockstar na kolanach, rozżalone i pokonane. Jest również złość w postaci „co zrobimy temu, kto to wszystko wypaplał” oraz odwet w postaci podrobionego tweeta z komunikatem od dewelopera: „Pieprzyć was wszystkich, anulujemy teraz to gówno”. Ktoś zażartował również, że wczesna wersja GTA 6 wygląda lepiej niż premierowe gry Ubisoftu, kilka memów przyczepiło się także do pupy bohaterki.

Zapraszamy na przegląd memów!

Więcej memów o GTA 6 na drugiej podstronie

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie