Zlituj się nad Geraltem i go nie podtruwaj. Świetny pomysł już w Dzikim Gonie

Wiedzmin-3
Newsy PC

Czym byłby Wiedźmin bez swoich Jaskółek, Gromów, Dekotów i innych eliksirów? Nadal by wymiatał, ale przy twardszych przeciwnikach byłoby ciężej. Więc pijemy i trujemy Geralta. A wcale nie musimy.

Wiedźmin 3 otrzymał kolejnego moda z tych „ułatwiających życie”. Choć tym razem można powiedzieć, że „ratujących życie”, no bo ile można podtruwać biednego Geralta eliksirami?

Mod nazwany No Toxicity Potions działa w bardzo prosty sposób. Sprawia, że toksyczność wszystkich mikstur zażywanych przez Białego Wilka spada do jedynki. Możesz teraz pić dowolną miksturę, będąc pod wpływem 4 wywarów, bez konieczności zakładania zestawu Manticore – zaznacza autor modyfikacji.

Dzięki temu nie musimy martwić się o zatrucie organizmu i wlewać w gardło Geralta ile wlezie. Wyobrażacie sobie, jakie nowe możliwości i moc otwiera się przed naszym bohaterem?

Kto chce podratować Geralta i zażywać eliksiry do woli, niech instaluje moda, który jest dostępny do pobrania z tej strony.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie