Twórca The Last of Us pociesza Rockstar. Przypisami o Wikipedii

GTA-5-TLoU
Newsy PC PS5 Xbox Series

Nikt chyba nie potrzebuje w tej chwili pocieszenia bardziej niż Rockstar. Przeciek o GTA 6 okazał się gigantyczny i prawdziwy. Branża wyciąga rękę do dewelopera. Nie martwcie się, róbcie swoje.

Neil Druckmann odniósł się do przecieku GTA 6. Na Twitterze stara się pocieszyć Rockstar i ma do tego pełne prawo. Tym bardziej, że swego czasu sam był w podobnej sytuacji. Mieliśmy przecież ogromny przeciek dotyczący The Last of Us Part II.

Druckmann radzi kolegom z Rockstar Games, by przede wszystkim się nie poddawali i robili swoje. Choć pierwsze dni będą trudne, później sytuacja się wyprostuje, a przecieki zostaną „zesłane” do przypisów w Wikipedii.

Dla moich kolegów deweloperów, których dotknął najnowszy przeciek. Wiedzcie, że chociaż w tej chwili wydaje się to przytłaczające, to minie. Pewnego dnia będziemy grać w twoją grę, doceniając twoje rzemiosło, a przecieki zostaną umieszczone w przypisie na stronie Wikipedii. Nie przestawaj działać. Twórz sztukę.

Neil Druckmann

Podczas gdy gracze śmieszkują z przecieku GTA 6 tworząc memy, Jason Schreier po rozmowie „ze źródłami w Rockstar Games” pisze na Twitterze, że w studiu panuje nieciekawa atmosfera i pracownicy są wręcz załamani tym, co się stało.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie