GTA 6 vs. Vice City. To pierwszy screen porównawczy w sieci!

GTA-5
Newsy PC PS5 Xbox Series

Szum po przecieku GTA 6 nie niknie i jak się okazało, akcja nadchodzącej odsłony rozegra się w znanym i lubianym Vice City. Zobaczcie porównanie jednej z lokacji.

Przecieki GTA 6 ujawniły, że akcja wyczekiwanej gry przeniesie nas do Vice City. Zauważono to na filmiku, który przedostał się do sieci. Co prawda to bardzo wczesna wersja tytułu, która nijak ma się do produktu końcowego, ale już możemy znaleźć w odmętach internetu porównanie jednej z lokacji.

GTA 6 vs. Vice City – porównanie

Na forum Reddit opublikowano poniższe porównanie i jak widzicie, w przecieku Grand Theft Auto 6 odnaleziono to samo miejsce, które już odwiedziliśmy w Vice City. Wiadomo, że szóstka jest na etapie produkcji i nie chodzi tutaj o spojrzenie w stylu: „ale zmieniła się ta grafika”. Chodzi o sam fakt, że Rockstar Games dosyć wiernie stara się odtworzyć stare lokacje. Jestem ciekaw, jak będą wyglądać na premierę Grand Theft Auto 6. Na pewno o niebo lepiej.

W nowym GTA mamy zobaczyć dwójkę bohaterów i co ciekawe, nie będą to sami faceci. Gracze przejdą fabułę również dziewczyną. Znając Rockstar Games, całość zostanie ubrana w zgrabną, gangsterską otoczkę.

Z jednej gracze są podekscytowani przeciekiem GTA 6 i tworzą nawet śmieszne memy na ten temat, z drugiej to wielka tragedia dla dewelopera, który przechodzi obecnie bardzo ciężkie chwile…

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie