GTA VI to nie wszystko. Haker ma ponoć informacje o Bully 2

GTA VI to nie wszystko. Haker ma ponoć informacje o Bully 2
Newsy PC PS5 Xbox Series

Haker, przez którego do internetu przedostały się informacje dotyczące GTA VI może mieć materiały z Bully 2. Problem w tym, że ponoć ktoś go… zhackował.

Niejaki Tea Pot jest źródłem tego, czym żyje gamingowy internet od weekendu. Do internetu przedostało się bowiem mnóstwo informacji z GTA VI, w tym filmiki i obrazki. Doszło do momentu, w którym pracownicy Rockstara są zrozpaczeni, a sam haker żąda od nich pieniędzy. W międzyczasie gracze zaczęli zastanawiać się, czy Tea Pot nie ma przypadkiem nowych rewelacji o innych markach Rockstara.

Najwyraźniej jednak ma. Pewien internauta miał rzekomo zapytać hakera w prywatnej wiadomości, czy ten posiada cokolwiek związanego z Bully 2. Ten odpowiedział mu, że owszem. Ponoć ma plany deweloperskie, w tym zdjęcia z wczesnej wersji gry i filmiki oraz obszerny dokument PDF. To wszystko zamierza sprzedać, choć jeszcze nie znalazł kupca. Należy jednak z rezerwą podchodzić do tych rewelacji, bo ich źródłem na razie jest wyłącznie screenshot konwersacji, zamieszczony przez YouTubera LegacyKillaHD.

Ciekawostką jest natomiast to, że haker może nie dać rady pokazać zbyt wielu nowych informacji, a jego plany mogą spalić się na panewce. Wszystko przez to, że Tea Pot miał zostać… zhakowany przez innego hakera. Temu ponoć udało się pozyskać personalia hakera, w tym jego imię i nazwisko. Tutaj także nie ma zbyt wielu przekazów medialnych, a ich źródłem jest profil na Twitterze The GTA Base. Jeżeli jednak okaże się to prawdą, haker najpewniej pójdzie do więzienia, a na pewno zostanie pozwany przez Rockstar Games.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie