Kolejny pokaz Final Fantasy XVI tuż za rogiem. Wiemy, kiedy zobaczymy nowy zwiastun

Final Fantasy XVI od Square Enix dostanie po raz pierwszy polską wersję językową
Newsy PS5

Producent Final Fantasy XVI zdradził, kiedy należy spodziewać się nowego zwiastuna. Na szczęście nie poczekamy już zbyt długo.

Naoki Yoshida ujawnił, że kolejny trailer FFXVI powinien zostać opublikowany już w przyszłym miesiącu. Choć nie potwierdził konkretnej daty wydania zwiastuna, przynajmniej wiemy, że nie przyjdzie nam na niego czekać przez wiele tygodni.

Nie miałem okazji w ogóle rozmawiać z zespołami ds. marketingu i public relations, więc nie jestem pewien, jak wiele wolno mi powiedzieć… Ale myślę, że prawdopodobnie będziemy w stanie wypuścić kolejny zwiastun w przyszłym miesiącu lub coś koło tego… A po nim mam nadzieję, że będę mógł podać przybliżony termin premiery.

– powiedział producent Naoki Yoshida w trakcie Japan Game Awards
Źródło: Gematsu

Ostatni zwiastun Final Fantasy XVI został zaprezentowany na czerwcowym pokazie State of Play. Ujawniono wtedy również, że gra zadebiutuje na PlayStation 5 już latem przyszłego roku.

Możliwe, że prezentacja nowego trailera FFXVI pójdzie w parze z większym wydarzeniem PlayStation. Wszystkie duże zwiastuny gry były dotychczas pokazywane właśnie na konferencjach Sony i niewykluczone, że w październiku będzie podobnie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie