Crash Bandicoot może wkrótce otrzymać nie jedną, a aż dwie gry

Crash Bandicoot 4 Crash
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Crash Bandicoot jest z nami od wielu lat i po ciepłym przyjęciu najnowszej części raczej się nigdzie nie wybiera. Activision może szykować więcej niż jeden projekt związany z ta kultową postacią.

Informator podpisujący się pseudonimem The Insider uważa, że w produkcji znajdują się dwie gry z Crashem w roli głównej, choć nie możemy wykluczyć, że jedna z nich to spin-off serii. Niestety insider nie ujawnił żadnych dodatkowych szczegółów.

The Insider to wiarygodne źródło przecieków. Ujawnił między innymi kilka odsłon Assassin’s Creed przed ich oficjalnym ogłoszeniem, a do tego odpowiada też za potwierdzone przecieki dotyczące God of War Ragnarok i nowej gry Amy Hennig. Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że wciąż mówimy tu o niepotwierdzonych doniesieniach.

Jeśli przeciek jest prawdziwy, bardzo możliwe, że pierwszy z dwóch wspomnianych projektów zostanie zapowiedziany już niedługo. Jakiś czas temu odpowiedzialne za Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas studio Toys for Bob opublikowało wpis, w którym dało swoim fanom do zrozumienia, że najpewniej szykuje się do zapowiedzi swojego kolejnego projektu. Być może nie poczekamy zbyt długo.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie